КОРОНА МУЧИ "ЛАЛЕ": Чак четири члана холандске селекције позитивна на ковид 19

КОРОНА је прво уздрмала Холанђане. Како пише сајт "balkan-handball.com", четири члана наранџастих позитивна су на ковид 19. У карантин су морали леви бек Јорн Смитс, помоћник селектора Ваи Вонг, физиотерапеут и тим-менаџер. Иначе, Холанђани су у пријатељском мечу изгубили од Француске са 43:32 (19:18).

КОРОНА МУЧИ ЛАЛЕ: Чак четири члана холандске селекције позитивна на ковид 19

ФОТО: Град Зрењанин

Подсетимо, Светска федерација је донела протокол по којем је обавезно тестирање свих учесника СП од 11. до 29. јануара у Шведској и Пољској.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

Коментари (0)

ОВО СУ СВИ ЧЕКАЛИ! Креће нокаут фаза, верујемо у једног од домаћина