ВУК ЛАЗОВИЋ СЕ ВРАТИО У ПАРТИЗАН: Рукометни репрезентативац Црне Горе ће после 14 година обући дрес црно-белих
РУКОМЕТАШИ Партизана су из дана у дан све јачи. После Младена Шотића после 14 година црно-бели дрес ће поново обући репрезентативац Црне Горе Вук Лазовић (34). Београђани на свом сајту наводе да је искусни пивотмен највеће појачање у новијој историји клуба.
ФОТО: Град Зрењанин
Вук је рођени Београђанин, син легендарног глумца Данила Лазовића. Поникао је у Партизану, а последњих година играо је у Азији. Својевремено је бранио боје и македонског Вардара, словеначког Слована, немачког Либека.
Са буџетом који наш клуб има у овом тренутку било је немогуће довести играча оваквог калибра. Велику захвалност за долазак Вука Лазовића дугујемо пријатељу клуба, који је омогућио овај трансфер – истиче се у саопштењу РК Партизан.
БОНУС ВИДЕО: ТАЈНА НАЈВЕЋЕГ ФУДБАЛСКОГ СТАДИОНА НА СВЕТУ: Ово је листа ТОП 10 „храмова фудбала“
Препоручујемо
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом
У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.
07. 12. 2025. у 10:00
БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)
Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.
07. 12. 2025. у 19:40
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (0)