''АКО ПАРТИЗАН ДОБИЈЕ У МАДРИДУ, ЈЕДНОМ НОГОМ ЈЕ НА Ф4'' Бивши кошаркаш црно-белих о шансама ''парног ваљка''

Филип Милошевић

23. 04. 2023. у 09:12

Бивши кошаркаш Партизана, Александар Рашић, сматра да уколико Партизан направи брејк у Мадриду има озбиљне шансе за одлазак на Ф4 у Каунасу.

АКО ПАРТИЗАН ДОБИЈЕ У МАДРИДУ, ЈЕДНОМ НОГОМ ЈЕ НА Ф4 Бивши кошаркаш црно-белих о шансама парног ваљка

ФОТО: М. Вукадиновић

- Прва утакмица у Мадриду је много важна за Партизан, да покушају да поведу са 1:0. Ако би им то пошло за руком, једном ногом су на завршном турниру у Каунасу. Као што смо ми некада урадили Макабију, па и они су имали предност домаћег терена, али, није им помогло. Када смо славили у Тел Авиву, знали смо, да нас неће зауставити. Зато тај први меч може да одлучи, одведе серију у правцу који сви прижељкујемо. Реал јесте фаворит, почиње као домаћин, трпи већи притисак од чете Жељка Обрадовића. Ако неко има искуство тих серија у ТОП 8, онда је то Жоц - нема дилему некадашњи репрезентативни бек у разговору за Спорт клуб.

БОНУС ВИДЕО: Реакција Лајовића после највеће победе у каријери

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али карамеле се неће предати без борбе

КЕРИК ЈЕ ПРЕПОРОДИО ЈУНАЈТЕД: Манчестер има прилику да се учврсти на четвртом месту, али "карамеле" се неће предати без борбе

ВАЖАН понедељак у Премијер лиги доноси дуел на "Хил Дикинсон" стадиону где Евертон жели да по први пут после сезоне 2013/14 упише две победе над разизграним Манчестер јунајтедом у истом шампионату.

23. 02. 2026. у 08:00

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ПОРЕКЛО ВАСИЛИЈА КОСТОВА: Рођен у Београду, али његови родитељи НИСУ одатле - славе Светог Луку

ВАСИЛИЈЕ Костов одавно више није само млада нада Црвене звезде. Никако! Он је један од мотора и покретача црвено-беле чете, а то показују и голови које даје на великим мечевима.

22. 02. 2026. у 18:50

Коментари (0)

СРБИ У ЦЕНТРУ СКАНДАЛА СВЕТСКИХ РАЗМЕРА! Још Срба хитно избачено из тениса, урадили оно што никако нису смели!?