ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Ево шта ће бити са Украјинком која је сабљом кренула на Рускињу на Светском првенству у мачевању
28. 07. 2023. у 21:04
РУСИЈА и Украјина су и овог дана у центру пажње због рата који је у току, а и једна спортска информација пробила се међу најважније, најновије вести, и то након скандала који се десио на Светском првенству у мачевању.
Sta je zapad stvorio Ukrainu fasisticku.
Međunarodni olimpijski komitet??????. Sramna odluka da pozovu umišljenu ukrajinku na OI 2024.god. Pariz. Trebala je biti doživotno diskvalifikovana. Ukrajina prešla u katolicizam, zato je to tako. Inače ovi umišljeni veliki mrze sve što je Pravoslavno. Molimo se za Rusiju, i Ruske sportiste ???????
Čudno, ja sam mislio da je Zelenski predsednik i tog komiteta. Kako im je to promaklo
Ma bataliti ta takmicenja, politicki motivisane organizacije
sve clanice MOK-a treba da bojkotuju olimpijadu zbog ovoga...ako neko prekrsi pravila ne moze se nagradjivati...mada da je odsekla glavu ruskinji verovatno bi joj dodelili zlatnu medalju...stoka politicki obojena u pet krugova...Kuerten se okrece u grobu kao pila na raznju
Da li postoji neko igde da mu se Ukrajina nije smučila zajedno sa kolektivnim demokratskim zapadno. Osim naše poziciji naravno. Mislim da bi trebalo da opozicija organizuje manifestacije , za ovo je kriv Vučić to je očigledno .
Pod hitno svim ukrajinskim FAŠISTIM,odnosno svim sportistima zabraniti sva takmičenja.
Ponašanje tih "međunarodni" komiteta je postalo bolesno. Ali ništa se drugo i ne treba očekivati kada su bitne samo pare
A sto joj odmah ne daju i zlatnu olimpijsku medalju? Gde je otisao ovaj demokratski svet? Sramota za sramotom.
Nadati se mora,da če njoj dodeliti i usluge u Hotelu sa 5 zvezdica,kako Ukrajinki,koja mrzi Rusiju dolikuje.I pratnji.
Nocas je MOK ukinuo prehodnu kaznu ukrajinki,,i jos bolje,,promenii pravilnik,vise nema obaveze rukovanja sankcije i crni karton se ponistavaju,,,tako da fasisticko cedo nastavlja takmicenje kao da nista nije bio i naravno moze na olimpijadu ,,najbolje da Rusija Kina i jos desetak zemalja bojkotuju Olimpijske igre u Parizu,,uz tvrdnju da su to Olimpijske politicke igre na kojima ne zele da ucestvuju,,e kad bi i rusi imali tu hrabrost;;izgleda da su kao mi ,ne moze svet da nas*re po nama i njima toliko koliko mi i oni mozemo da izdrzimo
Nikad nisam generalno posmatrao NAROD , ali sve više smatram da su Ukrainci malo ,,bolesni ,, ili im se samo dožvoljava neviđeno bahaćenje . Hvalim te bože što mi Srbi i u naj gorim vremenima nismo bili takvi , osim sigurno , nekih bednih pojedinaca .
Prevazislo svaku mjeru Ukrainku treba kazniti Ruskinja da traži oštetu Za Pretrpeli strah Jer Gospoda Ukrainci ako im Rusi smetaju kao Spotisti neka sjede kuči. Previše mješaju Politiku Sa Športom,
Jos jedan primer bahatog ponasanja Ukrajinaca. Ne ulazim u sukob Rusije i Ukrajine, ko god da je u pravu, ali na sportskom polju postoje pravila fer pleja i ljudskosti. U proslosti cak i najogorceniji protivnici u ratu, iskazivali su postovanje prema drugoj strani na racun vitestva, odnosenja ranjenika, mrtvih itd. Ne malo puta su uhvacenim vojskovodjama ili oficirima je ukazivana cast bez obzira sto su ljuti protivnici. A sad u 21. veku imamo jednu drzavu kojoj smeta i rukovanje. Da ne idemo u proslost i kako je Ukrajina velicala fasizam, ovo je takodje besramno, a zauzvrat dobijaju nagrade za takvo neljudsko ponasanje. I jos se cudi zasto je diskvalifikovana sa SP. Takvima nije bilo ni mesto tamo.
Najgore od svega je sto olimpijski komitet podržava nacizam,a on je trenutno na vlasti u Ukrajini. I ovaj Zelenski totalno prolupao, vise nezna šta ce, ali sve ce Rusija da vrati u normalu pa i ovaj truli Zapad.
Ko to odredjuje pravila i sudi. Da li oni nas prave budalom. Da li oni misle da su Bogovi. Losi ljudi,zli,pokvareni...
Повезане вести
ФИЦО ЗАПРЕТИО ЕУ ЗБОГ НАФТЕ: Заборавите на санкције Русији
СЛОВАЧКА неће подржати нови пакет санкција против Русије уколико Европска комисија по питању снабдевања нафтом стане на страну Украјине, изјавио је премијер Роберт Фицо.
28. 03. 2026. у 20:53
ЗЕЛЕНСКИ ОПЕТ УПЕРИО ПРСТ У МОСКВУ: Због безбедносних ограничења и става Русије нема датума трилатералног састанка
Володимир Зеленски је изјавио да амерички преговарачки тим због безбедносних ограничења може да одржава састанке само у Сједињеним Америчким Државама, док Руси не желе преговоре на територији САД, и да због тога нема датума наредног трилатералног састанка.
28. 03. 2026. у 08:23
САМИ ПРОТИВ ЦЕЛОГ ЗАПАДА: Медведев открио како Русија снабдева фронт сопственим оружјем
РУСИЈА сама обезбеђује своју војску оружјем, техником и средствима за дејство, изјавио је заменик председника Савета безбедности Руске Федерације Дмитриј Медведев, одговарајући на питање агенције РИА Новости.
27. 03. 2026. у 20:39
АМЕРИКА ДАЛА, АМЕРИКА ОДУЗЕЛА: Како рат са Ираном оставља Украјину без ракета, и када ће резерве пресушити
БЕЛА кућа је обавестила савезнике НАТО-а да ће испоруке америчког оружја такозваној Украјини бити поремећене.
27. 03. 2026. у 21:11
ШАМАРЧИНА ЗЕЛЕНСКОМ Рубио: Председник Украјине лаже, безбедносне гаранције Кијеву ступају на снагу тек после
БЕЗБЕДНОСНЕ гаранције Украјини са стране Сједињених Америчких Држава неће ступити на снагу док се сукоб не оконча, изјавио је амерички државни секретар Марко Рубио.
27. 03. 2026. у 18:25
Најновије из рубрике
СТАНКОВИЋ АКТИВИРА "БОМБУ"! Звезда нашла замену за Сеола! На Маракану стиже репрезентативац Србије!
Црвено-бели на прагу да ангажују огромно појачање.
29. 03. 2026. у 17:55
ЗВЕЗДА УБЕДЉИВА У ЗМАЈЕВУ: Црвено-бели бројали до пет на прослави 100 година Обилића (ФОТО/ВИДЕО)
ПРАВИ фудбалски спектакл одиграо се ове недеље у Змајеву. Фудбалски клуб Обилић је дочекао Црвену звезду која је присуством и одигравањем пријатељске утакмице увеличала прославу 100. рођендана ове екипе.
29. 03. 2026. у 17:48
ГОТОВО ЈЕ! Хрват Игор Тудор више није тренер Тотенхема
Хрватски стручњак Игор Тудор није више тренер фудбалера Тотенхема, саопштио је данас енглески клуб.
29. 03. 2026. у 17:45
КАКАВ ТУРНИР СРПСКОГ ТЕНИСЕРА: Хамад Међедовић покорио Напуљ и освојио титулу!
СРПСКИ тенисер Хамад Међедовић освојио је трофеј на челенџеру у Напуљу пошто је у финалу победио Данијела Алтмајера са 6:2, 6:4.
29. 03. 2026. у 17:28
"МОРАМО ДА НАЂЕМО МЕНТАЛНУ СНАГУ, ИМАМО НАЈВЕЋЕ АМБИЦИЈЕ..." Саша Обрадовић пред меч Црвена звезда - Дубаи у АБА лиги
Тренер кошаркаша Црвене звезде Саша Обрадовић изјавио је данас пред утакмицу петог кола Топ 8 фазе АБА лиге да његова екипа мора да пронађе менталну снагу и енергију како би дошла до победе против Дубаија.
29. 03. 2026. у 17:14
Коментари (17)