БРАВО! Ангелина Топић "прескочила" и олимпијску норму и постала 28. члан Србије на Играма "Париз 2024"!
Српска атлетичарка Ангелина Топић постала је вечерас 28. члан олимпијског тима Србије за Олимпијске игре које ће се следећег лета одржати у Паризу пошто је вечерас на митингу Дијамантске лиге у Бриселу прескочила норму од 1,97 метара.
FOTO: Tanjug/ AP
Ангелина је пре десетак дана освојила седмо место на Светском првенству у Будимпешти, а остала је без борби за медаље јер тад није успела да прескочи баш висину од 1,97 метара.
У Бриселу је то коначно успела и тако постала 28. члан олимпијског тима Србије.
Скок од 1,97 донео јој је и друго место на претпоследњем митингу Дијамантске лиге.
Бонус видео: "ЛУДАЧКИ ЈЕ БИЛО ОД СТАРТА" Маринковић, Гудурић и Јовић о полуфиналу Мундобаскета
Препоручујемо
ФАНТАСТИЧНА СРБИЈА У ФИНАЛУ МУНДОБАСКЕТА: Ко, бре, "нема шансе"?!
08. 09. 2023. у 12:36 >> 12:45
СТВАРИ СТОЈЕ ОВАКО: Немачка је од Србије боља у пет ствари на Мундобаскету, али...
08. 09. 2023. у 20:51
ДОНЧИЋ ИМ ТО НИЈЕ ЗАБОРАВИО! Словенац се свети "вуковима" за оно шта се десило прошле сезоне
ВЕЧЕРАС ћемо гледати реванш првог кола прошлогодишњег плеј-офа када Лејкерси буду угостили Тимбервулвсе у "Крипто.ком арени" (4.00).
24. 10. 2025. у 13:45
РУСИЈА ЈЕ ЗАПАЊЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска управо урадила!
Рат у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
23. 10. 2025. у 14:39
ЗЕМЉОТРЕС УСРЕД ДНЕВНИКА: Водитељка се обратила у страху: "Надам се да ће бити све у реду" (ВИДЕО)
ДОК је читала вести у ноћном Дневнику, прекинуо ју је земљотрес...
24. 10. 2025. у 19:43
Коментари (1)