НОВИ ПАЗАР СА НОВОСАЂАНИМА: Одбојкаши Војводине дочекује некадашњег победника Купа Србије

Слободан Крстовић

29. 09. 2023. у 12:54

ПОДМЛАЂЕНИ одбојкаши Војводине дочекаће сутра у осмини финала Купа Србије Нови Пазар, који је некад и освајао најмасовније такмичење. Пажњу привлачи и дуел Рибнице и Ниша, као и Радничког и Борца из Старчева.

НОВИ ПАЗАР СА НОВОСАЂАНИМА: Одбојкаши Војводине дочекује некадашњег победника Купа Србије

осс

ОСМИНА ФИНАЛА Купа Србије за одбојкаше, субота: Црвена звезда - Кулпин (16.00), Таково - Карађорђе (19.00), Рибница - Ниш (19.00), Војводина - Нови Пазар (18.00), Спартак СУ - Јединство СП (17.00), Млади радник - Младеновац (18.00). Недеља: Партизан - Врање (17.00), Раднички - Борац Старчево (17.00).

Игра се једна утакмица, трофеј брани Партизан.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СИТИ ЈЕ ДОМИНАНТНО ИЗГЛЕДАО НА ПРЕМИЈЕРИ, АЛИ: Ако неко зна како се игра против грађана то су увек неугодни певци

СИТИ ЈЕ ДОМИНАНТНО ИЗГЛЕДАО НА ПРЕМИЈЕРИ, АЛИ: Ако неко зна како се игра против "грађана" то су увек неугодни "певци"

СУБОТЊИ програм Премијер лиге започеће обрачун тимова који нам увек донесу занимљиву утакмицу када се састану, Манчестер ситија и Тотенхема који се састају на "Етихаду" (13.30).

23. 08. 2025. у 07:20

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд

АЛБАНЦИ НЕ МОГУ ДА ДОЂУ СЕБИ ЗБОГ СЦЕНЕ ИЗ БЕОГРАДА! Љути, да нема куд

Црвена звезда и Пафос су на Маракани одиграли изузетно узбудљиву прву утакмицу плеј-офа за пласман у Лигу шампиона, а том приликом гостујући навијачи одушевили су целу Србију. Изузимајући ту један део оних који живе у јужној српској покрајини, Косову и Метохији, али данас - и Албанце у Македонији.

21. 08. 2025. у 12:40

Коментари (0)

ЗНАТНО НИЖА КАМАТНА СТОПА: Искористите специјалну понуду