РУСИЈА ТУГУЈЕ: Преминула једна од највећих звезди руског спорта
РУСИЈУ је задесила вест из света спорта.

FOTO: Tanjug/AP
Док планета прати шта се у руско-украјинским односима дешава услед рата у Украјини који је почео у фебруару 2022. и наставља се несмањеном жестином, јавност у Руској Федерацији растужила је једна спортска информација:
Двоструки олимпијски шампион у уметничом клизању у паровима, Олег Протапопов преминуо је у 91. години.
Легендарни спортиста освајао је у тандему са Људмилом Белоусовом злато на Зимским олимпијским играма у Инсбруку 1964. године и Гренобилу 1968.
Њих двоје су осмислили многе елементе који су касније постали обавезни део програма на такмичењима парова у уметничком клизању.
Белоусова му је постала супруга, а преминула је 2017, у 81. години.
Њих двоје су имали јавне наступе све до 2015.
БОНУС ВИДЕО: Нестварно - ово су Руси засвирали када су фудбалери Звезде изашли на терен у Санкт Петербургу
Препоручујемо

ОСВЕТА БОЛЕСНОГ НОВАКА! Ђоковић јачи од париских хејтера, судијске крађе и сјајног Холгера Рунеа!
03. 11. 2023. у 22:36 >> 22:07

"НЕ ПЛАШИМ СЕ!" Барак Бахар после сусрета са 150 "делија" открио остаје ли у Звезди
03. 11. 2023. у 16:33

ПОДЕЛА БОДОВА У "ГРАДУ ЉУБАВИ": Реми је по мери оба вечерашња ривала
ПОСЛЕДЊИ меч данашњег програма Серије А одиграће Верона и Каљари који се састају на "Бентегодију" од 20 часова и 45 минута.
28. 04. 2025. у 12:22

РУС, ОЛИМПИЈСКИ ШАМПИОН, ШОКИРАО СВЕТ: Они који деле санкције Русима - ово нису могли ни да сањају
РУСИЈА и Украјина су и даље извори најважнијих вести на свету, збивања из тих држава се прате из минута у минут, уживо, али постоје и пратећи догађаји до којих су довела војна дејства, а који привлаче огромну пажњу светске јавности. Спорт је један од сегмената живота на које је рат такође утицао, а једна вест из спорта - шокирала је оне који Русима уводе санкције.
28. 04. 2025. у 20:00

НЕ МОЖЕ ДА САКРИЈЕ ТУГУ: Дарко Лазић потпуно сломљен, јавно се огласио (ФОТО)
ПЕВАЧ се присетио свог покојног оца...
28. 04. 2025. у 19:35
Коментари (1)