КРЕНУО ДА НА УЛИЦИ ОПЉАЧКА 93-ГОДИШЊЕГ СТАРЦА: Није ни сањао шта ће да му се деси
На спортским страницама портла "Новости" можете да пронађете бројне занимљиве приче, али она која је до редакције стигла овог викенд - заиста је несвакидашња.

Фото: Депоситпхотос/Архива Новости
Прича почиње у Италији.
Тачније, на улицама Милана.
Њиме се кретао један старији господин, који је врло близу и стотог рођендана.
Одједном, пред њега је излетео човек са пиштољем у руци и захтевао од старца да му да новчаник и, уз то, ако шта још вредно има код себе.
Када некоме таквом, колико год година да има, испружите руку претећи - прилично добро зна како треба реаговати. Томе је, уосталом, деценијама подучавао друге.
Атилио Фини је брзим покретима ударио пљачкаша најпре у лице, а онда и по руци, те му је оружје испало, а збуњеног нападача потом су задржали пролазници - до доласка полиције.
Испоставило се да је пљачку покушао Алжирац који је у домовини тражен због убиства, а док се њиме сада баве истражни органи, стари тренер је једна од звезда италијанских медија, али и јавности међу којима има и оних који га предлажу за личност године.
БОНУС ВИДЕО: Нестварно - ово су Руси засвирали када су фудбалери Звезде изашли на терен у Санкт Петербургу
Препоручујемо


ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ?! Амери тврде да је Никола Јокић купио ову кућу (ВИДЕО)
21. 12. 2023. у 16:40

СПЕЦИЈАЛНО ВЕЧЕ НА "ЕТИХАДУ": "Повратак" Де Брујнеа и прилика за Пепа да се изједначи са Контеом
Манчестер Сити и Наполи отварају нову сезону Лиге шампиона дуелом који је већ у најави обележен великим емоцијама.
18. 09. 2025. у 06:40 >> 00:54

РУСИЈА ОДУШЕВЉЕНА ПОТЕЗОМ СРБИЈЕ! Руси распамећени, Тирана се тресе
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
18. 09. 2025. у 19:58

"НЕ МОГУ ДА ТЕ ГЛЕДАМ": Оливер Драгојевић са ОВОМ певачицом није хтео да наступа - зато што је Српкиња
НЕКАДАШЊА певачица Коктел бенда Јелена Ристић, својевремено је открила детаље с концерта на којем су наступали Кемал Монтено и Оливер Драгојевић.
19. 09. 2025. у 09:13 >> 09:22
Коментари (0)