КАТАРИНА ЛАЗОВИЋ И ЗВАНИЧНО У ГАЛАТАСАРАЈУ: Одбојкашка репрезентативка Србије играће за великана из Истанбула

Слободан Крстовић

10. 02. 2024. у 18:00

КАТАРИНА Лазовић ће и ове године сезону завршити у Турској. Наша одбојкашица је недавно завршила првенствио у Кину, где је играла за Пекинг. И како се најављивало званично је појачала Галатасарај, за који ће да игра до краја сезоне.

КАТАРИНА ЛАЗОВИЋ И ЗВАНИЧНО У ГАЛАТАСАРАЈУ: Одбојкашка репрезентативка Србије играће за великана из Истанбула

Катарина Лазовић Фото М. Вукадиновић

Катарина је лане носила дрес Чукурове, а доживела је у стваричан земљотрес у Турској.

Лазовићева је поникла у Визури, играла је за ЛКС Лођ и Веро волеј Монцу пре него што се одлучила за кинеско-турску комбинацију. Њена одлука нимало не чуди, јер жели да што спремније дочека припреме репрезентације за Лигу нација и Олимпијске игре у Паризу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НОВА ГЕНЕРАЦИЈА ПАРТИЗАНА ВРАЋА ВЕРУ НАВИЈАЧИМА: Млади јунаци парног ваљка дочекују уздрмане Крагујевчане

НОВА ГЕНЕРАЦИЈА ПАРТИЗАНА ВРАЋА ВЕРУ НАВИЈАЧИМА: Млади јунаци "парног ваљка" дочекују уздрмане Крагујевчане

НАКОН више него успешног реваншта против Олександрије (4:0) фудбалери Партизана се окрећу обавезама у Суперлиги Србије где ће угостити Раднички из Крагујевца (21.00).

03. 08. 2025. у 07:00

Коментари (0)

КАДИРОВ СЕ ОГЛАСИО ПОСЛЕ ВЕСТИ ДА ЈЕ ХОСПИТАЛИЗОВАН: Снимак говори у каквом је стању лидер Чеченије (ВИДЕО)