ВЕЛИКИ УДАРАЦ ЗА СРБИЈУ: Без Иване Шпановић на Светском првенству
СРПСКА атлетичарка Ивана Шпановић неће моћи да наступи за Србију на Светском првенству.
Атлетску репрезентацију Србије представљаће четири атлетичара на Светском првенству у дворани у највећем граду Шкотске, Глазгову.
Иако у скоку удаљ имамо две атлетичарке са оствареним нормама - Ивану Шпановић и Милицу Гардашевић - ипак ће боје наше земље на залетишту скока удаљ бранити само Милица Гардашевић.
Светско првенство у дворани одржаће се од 1. до 3. марта 2024. године
БОНУС ВИДЕО: ПОСЛЕ 7 ГОДИНА ПЕНЗИЈЕ Ана Ивановић се вратила тенису - Надалова сестра послала позив
ВЛАХОВИЋ "ЗАКОВАН" ЗА КЛУПУ: Ново појачање Јувентуса потпуно избацило српског аса из стартне поставе
ТИЈАГО Мота све мање шансе пружа Душану Влаховићу од доласка Рандала Колу Муанија који је постао прва "деветка" Јувентуса и очекује се да предводи навалу италијанског великана у првом мечу шеснаестине финала Лиге шампиона у којем ће "бјанконери" угостити ПСВ на "Алијанц стадиону" (21.00).
11. 02. 2025. у 07:45
ТЕНИСКА РЕВОЛУЦИЈА: Ово је незапамћено! Тачка после које нема повратка
Тенис улази у нову еру.
11. 02. 2025. у 19:45
3 МИЛИОНА СЛЕПАЦА У ХРВАТСКОЈ: "Томпсон - то није будала! Наши 'хероји' су давно починили масакр, а чији смо ми?"
"ЧИЈИ смо ми? Питајте Загребачку банку, Привредну банку, питајте Хрватску народну банку... Питајте све оне који нам се свакодневно церекају са свих портала и реците, имате Хрватску."
11. 02. 2025. у 17:12
Коментари (0)