ГОЛФ ТЕРЕНИ НА ЗЛАТИБОРУ: Стаматовић представио министру Гајићу спортске потенцијале
ПРЕДСЕДНИК Општине Чајетина Милан Стаматовић упознао је на Златибору министра спорта Републике Србије Зорана Гајића са плановима општине на изградњи нових спортских садржаја, од којих су свакако најзначајнији и најзахтевнији изградња спортског комплекса са отвореним и затвореним теренима, као и изградња голф терена у близини Рибничког језера.

ФОТО: Општина Чајетина
Стаматовић и Гајић су заједнички констатовали да ће завршетком тих спортских објеката Златибор постати једна од најзначајнијих дестинација на Балкану и у Европи када се спортске екипе буду одлучивале за локацију на којима ће обављати своје припреме.

ФОТО: Општина Чајетина
Током боравка на Златибору министар Гајић и шеф његовог кабинета Јован Кнежевић су у пратњи директора Туристичко рекреативног комплекса Златибор Николе Новаковића обишли постојеће спортске објекте и локације на којима се граде нови садржаји, након чега нису крили задовољство чињеницом да се и наша најпосећенија планина прикључила убрзаном развоју Србије и бољем искоришћењу свих својих природних и развојних потенцијала.
- Поред Рибничког језера ускоро крећемо са изградњом савремених голф терена, а могу рећи да смо већ две године за редом угостили најбоље мотоциклисте света у вожњи по брдском терену. Свакако нисмо заборавили ни најмлађе у Србији и у региону, тако да је Златибор већ препознатљив по фудбалским и тениским турнирима за млађе категорије, а на нашој планини се организују и бројни кампови у кошарци, фудбалу, одбојци и пуно других олимпијских и неолимпијских спортова - истакао је Стаматовић.
Препоручујемо

ЗВЕЗДА ПАЛА У МИНХЕНУ: Бајерн поново кобан за Србе, црвено-бели све даље од плеј-ина
01. 03. 2024. у 22:25

СЕНЗАЦИЈА У ДУБАИЈУ: Први носилац и бранилац титуле испао у полуфиналу
01. 03. 2024. у 19:03

БРАЗИЛ ВЕЋ ИМА ЈЕДНОГ ЧЕТВРТФИНАЛИСТУ: Палмеирас је боqе пласиран у Серији А, али не иде му у последње време против Ботафога
У свебразилском дербију осмине финала светског клупског првенства састаће се Палмеирас и Ботафого.
28. 06. 2025. у 08:00 >> 23:04

РУСИЈА ЗАПАЊЕНА: Легендарна Јелена Исинбајева се одрекла Путина, а сада је откривено - ово
Једна од најбољих руских спортисткиња свих времена, атлетичарка Јелена Исинбајева, повукла је потез који није наишао на одобравање многих у Руској Федерацији, нарочито јер се десио док траје рат у Украјини. Најновије вести везане за Исинбајеву додатно су шокирале Русију.
29. 06. 2025. у 12:13

СЛИКА ИЗ СРБИЈЕ КОЈА СЛАМА СРЦЕ: Трагичан разлог зашто рода 2 дана не напушта згариште - изгорело 2 хектара жита
СВАКЕ године, упркос молбама и апелима, велики број људи пали стрљику и на тај начин долази до пожара у којима страдају туђи усеви, али нажалост и животи невиних бића.
27. 06. 2025. у 16:50
Коментари (0)