Терористички напад у Москви, током ког је, према најновијим информацијама Министарства за ванредне ситуације Руске Федерације, у тржном убијено најмање 142 људи, довео је и до једне тужне спортске вести везане за масакр који се десио прошлог петка у тржном центру "Крокус сити хол" .
КОШАРКАШ Црвене звезде Чима Монеке проглашен је за најкориснијег играча (МВП) трећег кола АБА лиге, саопштено је данас на званичном сајту регионалног такмичења.
И БЕЗ ватрене подршке "гробара" рукометаши Партизана морају да победе. После пораза у Нашицама од Нексеа, црно-бели у другом колу групе Х Лиге Европе вечерас (18.45) не смеју да дозволе швајцарском прваку да однесеи бод са Бањице. Наш шампион нема избор уколико жели да остане у трци задругу фазу атрактивног такмичења.
Коментари (0)