СМЕДЕРЕВКА НИНА ПАВЛОВИЋ ШАМПИОНКА СВЕТА У ПРОФИ БОКСУ У ЛАКОЈ КАТЕГОРИЈИ: Победом над Немицом узела шампионски појас у Бечу
Нина Павловић (27), боксерка из Смедерева, овог викенда постала је шампион света у профи боксу у лакој категорији савладавши Немицу Никол Веснер у главном граду Аустрије.
Нина Павловић
Меч је трајао десет рунди, а Смедеревка је узела шампионски појас једногласном одлуком жирија. Нина је тријумфовала у лакој категорији до 61,235 кг.
Нина Павловић
Иначе, ово је био трећи покушај да освоји шампионску титулу, која јој је у претходна два меча измакла.
СПАЛЕТИ ПОЧИЊЕ НОВУ ЕРУ: Јувентус на челу са Влаховићем напада највећи хит Серије А
НАКОН још једне буре у најтрофејнијем италијанском клубу, Јувентус је коначно прекинуо црну серију и уписао прву победу после два месеца, па ће вечерас на стадиону “Ђовани Цини” покушати да веже два тријумфа, против изненађујуће солидног Кремонезеа (20.45).
01. 11. 2025. у 07:20
ШОК! Кошаркашки репрезентативац Никола Топић (20) има рак!
Најновије вести из НБА лиге су шокантне.
30. 10. 2025. у 17:45 >> 17:59
"ТО НИЈЕ ГЛУПОСТ, ТО ЈЕ ДНО!" Карлеуша оштро о Цецином потезу у Северној Македонији
ПЕВАЧИЦА Јелена Карлеуша огласила се поводом поступка колегинице Светлане Цеце Ражнатовић на концерту у Северној Македонији.
01. 11. 2025. у 13:31
Коментари (0)