ДЕРБИ У КРАГУЈЕВЦУ: Ватерполисти Радничког дочекују екипу Новог Београда

Весна Хаџић

17. 04. 2024. у 10:37

ВАТЕРПОЛИСТИ Радничког из Крагујевца данас дочекују екипу Новог Београда у дербију претпоследњег кола Супер лиге Србије.

ДЕРБИ У КРАГУЈЕВЦУ: Ватерполисти Радничког дочекују екипу Новог Београда

Foto:SDP Radnički

Утакмица се игра на затвореном базену СПД „Раднички“ у 18.45 сати, а улаз је бесплатан.

Посетиоци ће моћи да убаце новац у кутије за прилог роботичарима Прве крагујевачке гимназије, којима је неопходна позамашна свота новца за учешће на светском такмичењу на Флориди.

Крагујевчани су обезбедили треће место на табели, док су Новобеограђани неприкосновени на првој позицији, са максималним учинком, па би у овом дуелу могли да зацементирају коту један.

– Публика може да очекује европски ватерполо и позвао бих наше навијаче да нас подрже у што већем броју, али и да учествујемо у овој лепој акцији. Долази нам једна од најквалитетнијих светских екипа, биће пуно добрих потеза, а на нама је да се покажемо у што бољем светлу – поручио је навијачима Немања  је Станојевић, ватерполиста Радничког. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОРЕЋЕ НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

"ГОРЕЋЕ" НОУ КАМП: Барса дочекује разиграни Атлетико у мечу који има озбиљан утицај на борбу за титулу

БАРСЕЛОНА и Атлетико Мадрид судариће се у уторак увече на „Камп Ноу“ (21.00) у мечу који може озбиљно да помери равнотежу у борби за титулу. Каталонци бране прво место, док „јорганџије“ јуре осми узастопни тријумф у свим такмичењима који би их изједначио са Барсом по броју освојених бодова.

02. 12. 2025. у 07:30

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

"ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?!" Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)

Србија и Шпанија пружиле су истински рукометни спектакл на рукометном првенству света за жене, а наше девојке су и те како умеле да прославе велики подвиг.

02. 12. 2025. у 19:33

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

РУСИЈА НА НОГАМА: Путин открио какво је стање на фронту