НЕМА ОДМОРА: Селектор Србије спрема тим за Лигу нација, Олимпијске игре доведене у питање
Селектор мушке одбојкашке репрезентације Србије Игор Колаковић рекао је да ће његов тим пријатељске мечеве против Аргентине да искористи да би се што боље припремио за утакмице у Канади у оквиру друге седмице Лиге нација.
Foto: Profimedia
Одбојкаши Србије су прву седмицу у Лиги нација у Рио де Жанеиру завршили са једном победом и три пораза.
Репрезентативци Србије се тренутно налазе у аргентинском Розарију где ће одиграти два меча са Аргентином.
- Циљ је био да не напуштамо временску зону. Допутовали смо у Розарио на позив аргентинске репрезентације. Овде ћемо одиграти два меча пре одласка у Канаду. Надам се да ћемо имати добре услове за тренинг - рекао је Колаковић, пренео је ОСС.
FOTO: OSS
Србија се после прве седмице Лиге нација налази на 13. месту на табели са три бода.
- Утучени смо због пораза од Немачке, који нас је прилично удаљио од наших амбиција. Као репрезентација имамо обавезу да овај период у Аргентини одрадимо најбоље што можемо. Желимо да се најбоље могуће припремимо за оно што нам следи у Отави. Свакако ће у првом плану да буде да се што боље уиграмо - навео је селектор Србије.
Одбојкаши Србије ће из Аргентине отпутовати у Отаву, где ће од 5. до 10. јуна одиграти мечеве друге седмице Лиге нација. Ривали Србији у Отави биће Холандија, САД, Аргентина и Канада.
Управо ти мечеви могли би да одлуче судбину Србије за Олимпијске игре касније у Паризу, на које још увек нисмо обезбедили пласман.
БОНУС ВИДЕО "ЂОКОВИЋ МОЖЕ ДА ИГРА ЈОШ 2-3 ГОДИНЕ": Горан Иванишевић о Новаку и будућим плановима
Препоручујемо
ЛОШЕ, БАШ ЛОШЕ! Новак Ђоковић добио најгоре вести пред меч другог кола Ролан Гароса
30. 05. 2024. у 10:35
Е, ОВАКО... Дејан Бодирога открио како стоје ствари са Звездом и Партизаном у Евролиги
30. 05. 2024. у 09:36
ЈУЧЕ СМО ПРОШЛИ! Ево ТИП тикета за среду
ПОНОВО су наши типстери били на висини задатка, у ритму дочекујемо 2026. годину!
31. 12. 2025. у 07:00
НЕВЕРИЦА У ДЕНВЕРУ! Нове информације о повреди Николе Јокића (ВИДЕО)
Денвер је поражен на гостовању Кливленду, међутим то сада мање брине навијаче Нагетса, пошто се у дворани појавио Никола Јокић и бодрио своје саиграче.
03. 01. 2026. у 08:27 >> 08:27
Провокативни селфи из каде, Аница Лазић мокра до коже (ФОТО)
НА ОБЈАВЉЕНИМ снимцима и фотографијама Аница се најпре појавила у баде-мантилу, опуштена и ненаметљива, да би потом поделила и кадар из каде.
03. 01. 2026. у 11:51
Коментари (0)