НА ПУТУ ЗА ПАРИЗ 2024: Одбојкашице настављају припреме у Београду
Женска одбојкашка репрезентација Србије сутра завршава први, базични део припрема на Копаонику, саопштио је данас ОСС.

ФОТО: ОСС/ФИВБ
Одбојкашице Србије ће се сутра после подне вратити у Београд, где ће наставити припреме за Олимпијске игре, које ће бити одржане у Паризу, од 26. јула до 11. августа.
Селектор Србије Ђовани Гвидети саопштио је да ће одбојкашице по повратку у Београд имати три слободна дана, а припреме ће наставити првог јула.
Одбојкашице Србије ће у Београду тренирати до осмог јула, када је предвиђен полазак у Италију. Изабранице Ђованија Гвидетија ће деветог и десетог јула у Фиренци одиграти мечеве против Италије. По завршетку другог дуела планиран је повратак за Београд.
Српске одбојкашице ће потом тренирати у Београду до 15. јула, када је предвиђен одлазак на турнир у Пољску.
Србија ће играти на Меморијалу "Агата Мруз Олшевска" од 16. до 19. јула.
На турниру ће поред Србије наступити и селекције Пољске, Доминиканске Републике и Француске.
Повратак у Београд је планиран за 20. јул, а одбојкашице Србије ће три дана касније отпутовати на ОИ у Париз.
Одбојкашице Србије играће на ОИ у групи А са селекцијама Француске, Кине и САД.
БОНУС ВИДЕО: ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо

ЕУРО 2024: Невероватна бајка Грузије, какав крај прве фазе Европског првенства у фудбалу!
26. 06. 2024. у 12:00 >> 23:20

ШОК! ДАНЦИ ПРИЗНАЛИ! Био је пенал за Србију, "орлови" су жестоко оштећени (ВИДЕО)
26. 06. 2024. у 11:07

"ЈА САМ У ШОКУ!" Селектор Данске изненађен оним што је урадио Драган Стојковић Пикси
26. 06. 2024. у 08:00

РАДЕ БОГДАНОВИЋ ЈЕ ПРОВАЉЕН! Стојковић ударио никада јаче на фудбалског аналитичара
26. 06. 2024. у 10:14

ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда "отвара врата" Шелтону...
УЛАЗИМО у саму завршницу Вимблдона и редакција Типа вам је саставила тикет направљен искуљиво од парова четвртфинала најпрестижнијег тениског турнира на свету.
09. 07. 2025. у 10:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)
Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.
29. 06. 2025. у 18:52

АРКАН ЈЕ ЗБОГ ЊЕГА ЗАПЛАКАО: Пустио је сузу на сахрани кума
ДРАГАН Ковач Кова, легенда шведског подземља, ликвидиран је пре тачно 24 године, испред ресторана у Стокхолму.
09. 07. 2025. у 11:36
Коментари (0)