МАРТИНА ПОЗВАНА У РЕПРЕЗЕНТАЦИЈУ: Велики успех пливачице „Црнице“
МЛАДА Параћинка Мартина Томац добила је позив селектора Пливачког савеза Србије да буде део наше репрезентације на предстојећем пливачком такмичењу.

Фото: ПК Црница
Ова талентована пливачица члан је Пливачког клуба „Црница“ из Параћина, а недавно је успела да исплива норму за учешће на Централноевропском првенству.
Велико пливачко такмичење почиње сутра у Београду и траје до 12. јула.

ПАКЛЕНИ ИЗАЗОВ ЗА ЗВЕЗДУ: Савршени двоструки првак Европе јури девету победу у низу!
ПОРТО наставља своју перфектну сезону вечерас на Драгау“ где ће од 21.00 угостити Црвену звезду у другом колу групне фазе Лиге Европе. „Змајеви“ под вођством новог тренера Франческа Фариолија изгледају незаустављиво – осам утакмица, осам победа, уз само један примљен гол. Са друге стране, шампион Србије долази у Португалију после ремија са Селтиком (1:1 )у првом колу, свестан да сваки наредни меч може бити кључан у борби за пролаз даље.
02. 10. 2025. у 07:30

"ЈЕ ЛИ, БРЕ, КОЛИКО ТИ ИМАШ ГОДИНА?!" Хамад Међедовић напустио меч са најбезобразнијим тенисером на свету! (ВИДЕО)
Хамад Међедовић се повукао са мастерса у Шангају после серије скандала.
02. 10. 2025. у 17:00

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"
ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.
02. 10. 2025. у 07:20
Коментари (0)