СРПКИЊЕ И ИТАЛИЈАНКЕ МИРОЉУБИВО: Одбојкашице и азурине у другом мечу, без приуства публике, у Фиренци играле 2:2
ОДБОЈКАШИЦЕ су у другом припремном мечу са Италијом у Фиренци, без присуства публике, одиграле нерешено - 2:2 (25:27, 25:27, 25:23, 25:22). Српкиње су синоћ у званичном мечу славиле са 3:2, а одмах после меча су се вратиле у Београд.
FOTO: FIVB
Селектор Ђовани Гвидети је шансу пружио и девојкама, које нису на прелиминарном списку за ЛОИ, што је искористила блокерка Мина Поповић са 13 поена. Двоцифрене су биле и: Сара Лозо 18, Тијана Бошковић 15 и Хена Куртагић 11 поена. Код Италијанки је одскочила Екатарина Антропова са 21 поеном.
Светске првакиње од 16. до 19. јула очекује Меморијал "Агата Мраз Олшевска) у пољском Мијелцу, где ће одмерити снаге са Пољском, Доминиканском Републиком и Француском.
Препоручујемо
МОРАЈУ ДА ПОБЕДЕ: Нови Београд у петом колу Лиге шампиона дочекује Барселонету!
12. 05. 2026. у 23:00
ПЕСМА ДЕЛИЈА НЕ ПРЕСТАЈЕ! Слави се нова титула! Звезда одбранила пехар!
12. 05. 2026. у 22:49
ПОСЛЕ 20 ДУГИХ ГОДИНА: Бетис има све у својим рукама и налази се надомак пласмана у Лигу шампиона
АНДАЛУЖАНИ самоуверено држе пето место које води у Лигу шампиона, а прилику да се још више приближе европској елити имаће вечерас на "Картухи" где ће од 20 часова угостити Елче.
12. 05. 2026. у 07:40
И ЧУВЕНИ "ГРОБАРИ" ДОШЛИ НА КОМЕМОРАЦИЈУ ВЛАДИМИРА ЦВЕТКОВИЋА: Какве сцене на Маракани... (ФОТО/ВИДЕО)
Чињеница да је умро Владимир Цветковић, легенда и кошаркашког и фудбалског клуба Црвена звезда, окупила је данас на Маракани не само оне којима су црвено-бели у срцу, већ и црно-бели, јер је донедавно мало ко е знао да је чувени "Цвеле" својевремено био и "спасилац" ФК Партизан.
12. 05. 2026. у 12:20
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)