ЕКСПРЕСНО ДО ПОБЕДЕ: Одбојкашице у првом колу турнира у Мјелецеу за 73 минута преслишале Францускиње са 3:0

С. К.

16. 07. 2024. у 22:18

СИЛОВИТО на старту. Одбојкашице су у првом колу Меморијала „Агата Мруз Олишевска“ у пољском Мјелецу за 73 минута преслишала Француску – 3:0 (25:17, 25:17, 25:22).Српкиње у четвртак (16.00) играју са Доминиканском Републиком, а у петак (18.30) са Пољском.

фото volleyballworld.com

Маја Огњеновић су показале да су далеко квалитетнија екипа од Француске, против које ће стартовати и на олимпијском турниру у Паризу. Наше даме су доминирале у свим елементима, ниједног тренутка нису дозволиле Францускињама да им припрете. Францускиње су биле равноправне само на почетку, а нешто јачи отпор пружиле су у трећем чину.

Иначе,селектор Ђовани Гвидети је мало промешао карту, целу утакмицу су одиграле Мина и Силвија Поповић, које нису на привременом списку за Олимпијске игре.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

СРБИЈА - ФРАНЦУСКА 3:0

ДВОРАНА: „Мосир“ у Мјелецу. Гледалаца: 1.000.

СРБИЈА: Буша, Лазовић 6, Дрча 1, Мина Поповић 7, Узелац 10, Огњеновић 3, Куртагић 8, Алексић, Стевановић, Јегдић (либеро), Силвија Поповић (либеро), Бошковић 10, Миленковић, Лозо 12. Поен – напад: 44, блок: 8, сервис: 5, грешке ривала: 17 (9 из сервиса).

ФРАНЦУСКА:Казе 8, Жиардино (либеро), Бауер 3, Ендаје, Стоиљковић, Жикел 17, Силвес 5, Олинга-Андела , Шалк, Респо 1, Ротар 1, Бах 9, Желин (либеро). Поени – напад: 41, блок: 4, сервис: -, грешке ривала: 12 (5 из сервиса).

Сетови: 25:17, 25:17, 25:22.

БОНУС САДРЖАЈ

Књига о нашем асу која је изазвала велику пажњу носи назив "Новак, париске приче". Прођите уз Новака све његове емотивне тренутке у упознајте га у једном потпуно другом светлу. На 320 страница, илустрованих до сада невиђеним фотографијама, представљен је живот славног тенисера.

Кликните ОВДЕ и поручите још данас ово ремек-дело које ће вас одвести на најславније тениске терене.

ДЕБИ ЦРНОГОРСКОГ ТИМА У ЛИГИ ШАМПИОНА ЋЕ БИТИ КРАТКОГ ДАХА: Велшки великан са позамашном залихом долази у Подгорицу

ФУДБАЛЕРИ црногорског шампиона Дечића ће покушати да ураде "немогуће" и надокнаде три гола заостатка против ТНС-а у реванш утакмици првог кола квалификација за Лигу шампиона.

16. 07. 2024. у 07:45