СРБИЈА ЈЕ ПОНОСНА: Алдин Ћатовић освојио сребрну медаљу на Европском првенству за млађе јуниоре
Српски атлетичар, Алдин Ћатовић освојио је сребрну медаљу у трци на 1.500 метара на Европском првенству за млађе јуниоре у Банској Бистрици, пошто је трку завршио резултатом 3:55,14.

Foto: Profimedia
Златна медаља припала је Чеху Филипу Тоулу резултатом 3:54,77, док је бронзу освојио Француз Алоис Абрахам који је 1.500 метара истрчао за 3:55,56.
Ћатовић је освојио прву медаљу за Србију на овогодишњем Европском првенству.
БОНУС ВИДЕО ФРКА, АЛИ НЕ ВЕЛИКА: Мањи пожар у метро станици код које су окупљени српски навијачи у Минхену
Препоручујемо

ДАН КАДА ЈЕ ЂОКОВИЋ ''ОТИШАО У ПЕНЗИЈУ'': ''Рекао је да одустаје, сви смо плакали...''
20. 07. 2024. у 11:42

КАКВЕ РЕЧИ НОВОГ ТРЕНЕРА ЈУВЕНТУСА! Мота нахвалио Влаховића, правиће се тим око њега
20. 07. 2024. у 10:48

АЛЕКСАНДАР МИТРОВИЋ ПОД ПРИТИСКОМ: Није се овоме надао на почетку сезоне
УМЕСТО да се прошета до титуле као што су многи очекивали, Ал Хилал ће вероватно остати без ње, поготово ако испусти бодове против Орубаха на данашњој утакмици 31. кола Професионал лиге (18.00).
12. 05. 2025. у 09:00

"СИНЕР" НЕ МОЖЕ ДА УЧЕСТВУЈЕ НА ТУРНИРУ! Нови папа, Лав XIV, донео одлуку која је изненадила Италију
Откако је нови папа изабран, вести из Ватикана постају све занимљивије.
12. 05. 2025. у 16:37

ВАНРЕДНА СИТУАЦИЈА, НАПАДНУТ ТАКМИЧАР: "Дигнуто" 1.300 полицајаца, почели нереди - ехо рата на улицама Базела (ФОТО)
КАКО би обезбедиле сигурност током Евровизије, у светлу повећаног ризика од терористичких акција, швајцарске власти су ангажовале више од 1.300 полицајаца, уз додатне снаге из швајцарске војске, као и из суседних земаља - Немачке и Француске.
12. 05. 2025. у 15:25 >> 16:10
Коментари (0)