ОКУПИЛИ СЕ „МУСКЕТАРИ“: Одбојкаши краљевачке Рибнице започели припреме за нову сезону

Горан Ћировић

09. 08. 2024. у 11:31

Традиционалним окупљањем и првим тренингом у популарним „борићима“ на Ратарском имању, одбојкаши краљевачке Рибнице започели су припреме за нову сезону у којој их очекују наступи на два фронта – националном првенству и Купу.

ОКУПИЛИ СЕ „МУСКЕТАРИ“: Одбојкаши краљевачке Рибнице започели припреме за нову сезону

Г.Шљивић

Из прошлогодишњег састава екипу су напустили Владимир Гајовић и Лука Костић, а дрес „мускетара“ и предстјеће сезоне носиће најискуснији првотимци, капитен Иван Тодоровић, коректор Младен Бојовић и средњи блокер Владан Алексић којима се, уз младе и неафирмисане играче, придружио и повратник Бранислав Сеизовић.

У управи клуба сазнајемо да се, у складу са могућностима, ради на ангажовању пар играча, као и да ће се комплетне припреме одрадити у граду на Ибру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

ВЛАХОВИЋ ПРОПУШТА ДЕРБИ, АЛИ ДВА СРБИНА МОГУ ДА ОДЛУЧЕ ИСХОД: Милинковић Савић био херој Наполија а сада се нада првој победи над Јувентусом

У дербију 14. кола Серије А, италијански великани Наполи и Јувентус састаће се у недељу на стадиону Дијего Армандо Марадона.

07. 12. 2025. у 10:00

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

БРУКА: Црногорци славили испадање Србије као да су Хрвати (ВИДЕО)

Женска рукометна репрезентација Србије је на шокантан начин остала без пласмана у четвртфинале Светског првенства јер је у мечу у коме јој је и бод био довољан декласирана од Црне Горе. Боља екипа заслужено иде даље, али уз не мали скандал.

07. 12. 2025. у 19:40

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

ГАВРИЛОВА МАЈКА И МОЈ ПРАДЕДА...: Принцип ПРЕДАК нашег познатог певача (ФОТО)