ОДВОЗАО НАЈБРЖИ КРУГ: Мартину пол позиција уз рекорд стазе у Аустрији

Јелена Симаиновић

17. 08. 2024. у 14:18

Блистао је Хорхе Мартин у квалификацијама за Велику награду Аустрије, где је дошао до пол позиције.

ОДВОЗАО НАЈБРЖИ КРУГ: Мартину пол позиција уз рекорд стазе у Аустрији

Foto: Profimedia

Мотоциклиста Прамака, одвезао је најбржи круг за 1:27,748, што му је било довољно да на трци стартује са првог меча.

Занимљиво, овим временом, Мартин је поставио и нови рекорд стазе. Иза њега, завршио је Франческо Бањаја, док је трећи Марк Маркез.

Потом следе Алеш Еспаргаро, Џек Милер и Маверик Вињалес, док је на седмом месту Енеа Бастијанини. Првих десет, комплетирали су Франко Морбидели, Марко Бецеки и Пол Еспаргаро.

Занимљиво, Педро Акоста, момак од којег многи имају највећа очекивања, стао је у првим квалификацијама и стартоваће са 14. места.

Спринт трка у Аустрији вози се у суботу са почетком од 15 часова.

БОНУС ВИДЕО ВЕСЕЛИ СРБИ: Атмосфера испред хале Берси пред полуфинале Србија - САД

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.

17. 03. 2026. у 07:40

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ? Откривено: трошкови ФК Црвена звезда у 2025. - 91 милион евра! А зарада...

Фудбалски клуб Црвена звезда је у 2025. години остварио значајан укупан приход, при чему је највећи део средстава остварен од трансфера играча. Поред тога, клуб је приходовао и од УЕФА бонуса, спонзорских уговора, као и од продаје улазница.

18. 03. 2026. у 12:15

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

МОЖДА ПОСТОЈИ ЧУДО ДА СЕ ИЗЛЕЧИ Зорица је озбиљно болесна, Весна на ивици суза: Много ми је жао, осипамо се! Шта остаде? Брена,Бекута...