НАЈБРЖИ ОД СВИХ: Бањаја пројурио кроз Аустрију

17. 08. 2024. у 18:55

Актуелни двоструки светски шампион Мото ГП шампионата, возач Дукатија Франческо Бањаја победио је у спринт трци уочи трке за Велику награду Аустрије.

Франческо Бањаја је победио резултатом 20:59,768 минута.

Други је био Хорхе Мартин из Прамака са 4,673 секунде заостатка. Мартин, који је стартовао са пол позиције, добио је казну дугог круга, пошто је недозвољено стекао предност приликом претицања, што га је коштало готово четири секунде.

ПРЕУЗМИ БЕСПЛАТАН БОНУС ЗА КЛАЂЕЊЕ
--> 3000 ДИНАРА БЕЗ ДЕПОЗИТА! <--

Треће место заузео је Алеш Еспаргаро из Априлије са 7,584 секунде заостатка.

Возач Дукатија Енеа Бастијанини био је четврти, а пето место заузео је Џек Милер из КТМ-а. Шестоструки шампион Марк Маркез из Гресинија није завршио трку.

Бањаја је сада први у шампионату са 250 бодова, колико има и Мартин на другом месту, али уз мање победа. Бастијанини је трећи са 198 бодова, а Марк Маркез четврти са 179.

Трка за Велику награду Аустрије вози се у недељу од 14 часова.

БОНУС ВИДЕО DOČEK ZA KOŠARKAŠE: Ovako se u Srpskoj kuću proslavlja olimpijska bronza

АМЕРИ ОДУШЕВЉЕНИ: Срби, можда сте трећи на олимпијади, али сте први у нашим срцима!

Кошаркашка репрезентација Србије је освојила бронзу на Олимпијским играма у Паризу, а толико је одушевила поједине Американце да се већ праве карикатуре и мајице о тренуцима српског славља после освајања олимпијске медаље.

16. 08. 2024. у 10:00