"ДЕЛФИНИ" НЕДОДИРЉИВИ: Србија победила Италију на Европском првенству за јуниоре

02. 09. 2024. у 18:42

На Европском првенству за играче до 19 година Србија је у Бургасу победила Италију 15:14 (4:4, 3:3, 4:4, 4:3) и тако направила велики корак ка директном пласману у четвртфинале.

ДЕЛФИНИ НЕДОДИРЉИВИ: Србија победила Италију на Европском првенству за јуниоре

У уторак Србија игра са Немачком која је у прва два кола победила Италију и изгубила од Грчке.

Сусрет са Италијом је био неизвестан до последњег секунда када је пала одлука. Србија је све време имала резултатску предност али су борбени Италијани три пута успели да изједначе. У трећем делу наша репрезентација водила 11:9 али су у последњих 70 секунди играчи Италије успели да изједначе.

*3000 НА РАЧУНУ У РОКУ ОД 24Х*
-->КЛИКНИ ОВДЕ<--

У последњих осам минута Новаковић и Којић су поново донели предност од два поготка. Међутим средином четвртине, за само 30 секунди Италијани су реализовали два петерца за још једно изједначење.

Расположени Новаковић је 75 секунди пре краја вратио минималну предност 14:13. Тада су Италијани зарадили и трећи петерац у четвртини па је сјајни Гуљота стрелац девет голова 45 секунди пре краја изједначио.

Уследила је права драма. Прво је Србија изгубила лопту, затим је напад Италије 12 секунди пре краја зауставио Бодирога. У последњим секундама Србија је добила играча више а одлични Ђокановић је уз звук сирене постгао гол за победу.

БОНУС ВИДЕО СВИ БИ НА СРБИЈА - ХРВАТСКА: Огромни редови пред олимпјско ватерполо финале

ДЕЛИЈЕ ОДУШЕВЉЕНЕ! Какав дан на Маракани, Звезда после Радоњића довела још једно велико појачање

"ДЕЛИЈЕ" ОДУШЕВЉЕНЕ! Какав дан на Маракани, Звезда после Радоњића довела још једно велико појачање

Шокантна одлука Ин Бом Хванга првог дана септембра није затекла челнике Црвене звезде. Иако су се надали да ће најбољи фудбалер остати на Маракани бар до јануара, руководство првака Србије било је спремно на потез Корејца да потражи срећу у другом клубу.

03. 09. 2024. у 12:29