ТРАГИЧНО НАСТРАДАЛА ЈЕЛЕНА СМИРНОВА! Русија тугује након смрти "гвоздене жене"
Јелена Смирнова, 41-годишња руска спортисткиња, преминула је у Барселони током такмичења у триатлону.

Фото: Пиксабеј
Јелени је позлило током пливачког дела трке.
- Почела је да тоне. Извукли су је из воде, однели су је у болницу, покушали су да ураде реанимацију, али нису успели да је врате у живот - наведено је у саопштењу.
У току је истрага, очекују се резултати обдукције.
Смирнова је четири године учествовала у екстремном такмичењу и сматрана је искусном у том свету.
- Изражавамо саучешће породици и пријатељима, подржаћемо их у овом тешком времену - навели су организатори.
Њена сестра Наталија се огласила.
- Била је заиста гвоздена жена, имала је невероватну снагу воље. И никада није имала проблем са пливањем - навела је Наталија.
БОНУС ВИДЕО ОВАЦИЈЕ ПУБЛИКЕ: Тенисери Србије спремни за меч Дејвис купа

СИНЕР ИГРА У ЖИВОТНОЈ ФОРМИ, АЛИ: Повратак Фераре у стручни штаб враћа "мрак" допинг скандала над Италијаном
ИТАЛИЈАНСКИ тенисер ће се у осмини финала престижног мастерса у Синсинатију састати са Адријаном Манарином (1.00).
13. 08. 2025. у 10:10

"ДЕЛИЈЕ" ОВО НИСУ ОЧЕКИВАЛЕ: Ево шта су пољски хулигани оставили на Маракани (ФОТО)
Црвена звезда и Лех играли су у уторак реванш меч квалификација за УЕФА Лигу шампиона у фудбалу, а у Београд су тим поводом стигли не само хулигани који бодре клуб из Познања, већ и њихови "коалициони партнери" из других пољских навијачких група. И, иако су већим делом дана они мирно боравили у српској престоници, у једном тренутку су направили проблеме, а за собом су на крају оставили и поруку.
13. 08. 2025. у 12:35

КОСТИЋЕВА БРВНАРА НА МОКРОЈ ГОРИ: Као у ловачком дому - како изгледа глумчева викендица у природи (ФОТО)
ГЛУМАЦ Вук Костић велики је љубитељ природе, лова и риболова, па сваки слободан тренутак користи да оде ван града.
13. 08. 2025. у 10:27
Коментари (0)