РАДНИЧКИ ПОТОПИО МЛАДОСТ У ДЕРБИЈУ : Убедљива победа над Загрепчанима
Ватерполисти крагујевачког Радничког победили су на свом базену загребачку Младост у дербију трећег кола Регионалне лиге резултатом 17:12 . То је друга победа Крагујевчана над Загрепчанима у последњих месец дана и то много убедљивија него у квалификацијама за Лигу шампиона.
Фото : И.Л.
Страхиња Рашовић са пет голова предњачио је у екипи Радничког, а Радомир Драшовић, Никола Јакшић, Лазар Вићковић и Никола Муришић постигли су по два. Лука Букић, Анте Вукичевић и Константин Харков дали су за Младост по три гола.
Капитен Радничког Филип Јанковић је уз победу над Загрепчанима прославио и јубилеј, две стотине утакмица одиграних за Раднички.
Већ у уторак Крагујевчане очекује нови дерби, овога пута са мађарским Ференцварошем у Лиги шампиона.
Препоручујемо
ЗА СВЕ ЈЕ КРИВА КРТИЦА! Огласио се Валверде након што је добио батине од Чуаменија
08. 05. 2026. у 06:11
БИЋЕ СПЕКТАКЛ У ФИНАЛУ ЛИГЕ ЕВРОПЕ: Голеаде у Немачкој и Енглеској (ВИДЕО)
07. 05. 2026. у 22:56
ОРЛОВИ НА КОРАК ОД ИСТОРИЈСКОГ ФИНАЛА: Украјинци се помирили са поразом
КРИСТАЛ палас у четвртак увече дочекује Шахтјор из Доњецка, са намером да осигура своје место у финалу Лиге конференције.
07. 05. 2026. у 06:15 >> 14:31
ХРВАТ ШОКИРАО НОВАКА ЂОКОВИЋА У РИМУ! Ко је овоме могао да се нада?
Новак Ђоковић је на турниру из АТП мастерс серије 1000 у Риму данас доживео нешто потпуно неочекивано.
07. 05. 2026. у 16:44
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)