ПОТВРДИО ПОВРАТАК: Марсел Хиршер наступа, али под другом заставом

Јелена Симаиновић

26. 10. 2024. у 12:45

Аустријски скијаш Марсел Хиршер, који се сада такмичи под заставом Холандије, земље његове мајке, потврдио је да ће се вратити на Светско првенство у велеслалому у недељу у Солдену у Аустрији.

ПОТВРДИО ПОВРАТАК: Марсел Хиршер наступа, али под другом заставом

Foto: Profimedia

Хиршер који има 35 године на Инстрагаму је написао да жели поново да се такмичи.

Освајач титуле светског првака у Скијашком купу, Хиршер, који је тада скијао са репрезентацијом Аустрије, одлучио је да заврши каријеру крајем лета 2019. године.

Хиршер се после 2.051 дана паузе, у недељу враћа али у репрезентацију Холандије, родне земље његове мајке.

Холандски савез је почетком недеље најавио Хиршеров повратак на Светски куп у недељу у Солдену, али је потом прецизирао да све зависи како се скијаш буде осећао.

БОНУС ВИДЕО СРПСКИ НОВИНАРИ ЗАТЕЧЕНИ: Изглед стадиона Монака сат пред меч са Звездом

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА НА СТАМФОРД БРИЏУ: Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ГОЛЕАДА НА "СТАМФОРД БРИЏУ": Челси мора да нападне Парижане који ће то знати да искористе

ПОСЛЕ спектакуларних 5:2 у Паризу, ПСЖ долази на "Стамфорд бриџ" (21.00) са огромном предношћу и вером да ће проћи у четвртфинале, док светски шампион мора да направи праву сензацију ако жели да остане у трци за трофеј Лиге шампиона.

17. 03. 2026. у 07:40

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

ЈЕДНА ОД НАЈЗГОДНИЈИХ РУСКИЊА ЧЕКАЛА ДОНЧИЋА У ТУНЕЛУ: Дао јој је 25 милиона долара, ево шта се онда десило (ФОТО)