БИВШИ СЕЛЕКТОРИ НА МЕГДАНУ: Игор Колаковић "украо" победу Боби Ковачу

Јелена Симаиновић

05. 12. 2024. у 20:35

Чекало се са нестрпљењем 11. коло најјаче турске лиге – Ефелер лиге изнад свега због "судара” бивших првих стручњака селекције Србије Игора Колаковића, који са Халкбанком и Фенербахчеа кога је недавно и званично преузео Слободан Боба Ковач. Резултта је био 3:0 за Халкбанку.

БИВШИ СЕЛЕКТОРИ НА МЕГДАНУ: Игор Колаковић украо победу Боби Ковачу

Foto: Profimedia

Иако су Ковачеви пулени имали шансу да продуже неизвесност, можда и преокрену ток од тог другог сета у коме су имали 16:12 на конту. Али Шотол и Кој ипак су желели да се брзо заврши посао. У завршницу се отишло са изједначењем 20:20, у овом периоду је домаћин зауставио Фенер на 25:22, а у трећем одиграо под инјекцијом овог периода. Једино је Дражен Лубурић, одиграо на препознатљивом нивоу, не и довољно  да се припрети лидеру шампионата.

Задовољан је Игор Колаковић, који је имао велики посао пред собом када је дошао у табор великана из престонице. Са ове дистанце, а после тријумфа над Фенером, колегом Ковачем, лидерској позицији коју његови "банкари” себично чувају са пуним сефом победа, а пред данашњи меч 3. кола Д групе Лиге шампиона против Перуђе код куће.

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

- Утакмица са Фенером је била изузетно важна за нас као и за њих. Долазак Бобе Ковача на место тренера у Фенеру је сигурно велики плус за тај тим али за неколико дана пред наш меч, очигледно да није могло много тога да се промени. У наставку шампионата са Ервином Нгапетом, Фенербахче ће бити свакако врло конкурентан за титулу – рекао је Колаковић.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

*Укрцај се на најузбудљивије летње путовање на АдмиралБет-у
уз 20 МИЛИОНА динара месечно!*

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда отвара врата Шелтону...

ВИМБЛДОН: Ђоковић чекира карту за полуфинале, Синерова повреда "отвара врата" Шелтону...

УЛАЗИМО у саму завршницу Вимблдона и редакција Типа вам је саставила тикет направљен искуљиво од парова четвртфинала најпрестижнијег тениског турнира на свету.

09. 07. 2025. у 10:00

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

КИНЕЗИ НАПАЛИ НЕМАЧКИ АВИОН ЛАСЕРОМ? Берлин потврдио - брод је нациљао ловца, амбасадор хитно позван на разговор

КИНЕЗИ НАПАЛИ НЕМАЧКИ АВИОН ЛАСЕРОМ? Берлин потврдио - брод је нациљао ловца, амбасадор хитно позван на разговор

КИНЕСКИ ратни брод ласерски је циљао немачки авион изнад Црвеног мора током мисије ЕУ, тврди немачка влада. Берлин је оценио инцидент као озбиљан безбедносни пропуст и позвао кинеског амбасадора на хитан разговор.

10. 07. 2025. у 12:53

Коментари (0)

НАЦИОНАЛНИ ДАН НИКОЛЕ ТЕСЛЕ: Светлост једног ума, инспирација за векове