"ОН ЈЕ НАЈБОЉИ СВЕТСКИ ШАМПИОН КОГА ЗНАМ": Хамилтон упутио хвалоспеве на рачун ривала

Јелена Симаиновић

11. 12. 2024. у 15:27

Британски возач Луис Хамилтон посљедњи пут возиће за екипу Мерцедеса на трци за Велику награду Абу Дабија, која затвара овогодишњу сезону Формуле један.

ОН ЈЕ НАЈБОЉИ СВЕТСКИ ШАМПИОН КОГА ЗНАМ: Хамилтон упутио хвалоспеве на рачун ривала

Foto: Profimedia

Хамилтон је у садашњу екипу стигао 2013. године из Мекларена, а за Мерцедес је возио 246 трка, остварио 84 побједе и има више од 150 подијума.

Британски возач је науспешнији у историји Формуле један са седам освојених титула, од чега је једна са Меклареном, а шест са њемачком екипом.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

Британски возач је недавно говорио о томе ко је од возача, његових ривала на њега оставио најбољи утисак.

- Фетел је најбољи светски шампион, јер је он више од возача. Има велику страст, а са друге стране брине о људима. Мислим да је уз мене једини који је своју популарност искористио да уради нешто добро ван Формуле 1 - рекао је Фетел

Од наредне сезоне Хамилтон ће возити за екипу Ферарија.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КО ДРУГИ НЕГО ВЛАХОВИЋ? Србин предводи навалу Јувентуса у обрачуну са препорођеним Миланом

КО ДРУГИ НЕГО ВЛАХОВИЋ? Србин предводи навалу Јувентуса у обрачуну са препорођеним Миланом

СТАРА дама брани низ без пораза, а росонери желе да потврде шампионске амбиције у највећем мечу Серије А овог викенда који се игра на "Алијанц стадиону" од 20 часова и 45 минута.

05. 10. 2025. у 07:20

ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ Милица Павловић признала за везу: Не знам што сам то крила

"ИСТИНА ЈЕ - БИЛА САМ С ЊИМ" Милица Павловић признала за везу: "Не знам што сам то крила"

"КАДА волим, дајем се безусловно. Тада само треба да ми верујете, ништа друго. Само поверење немојте да ми изиграте, све остало може. И ја партнеру верујем исто тако и онда нећемо имати проблем, али ако се усуди да ми изигра поверење, то је крај, у стању сам да се окренем и да се правим да га никада познавала нисам."

03. 10. 2025. у 21:02

Коментари (0)

Г80 - ОСАМ ДЕЦЕНИЈА ИНОВАЦИЈА: Галеника обележила јубилеј на несвакидашњи начин