УСКОРО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМА: Олимпијски комитет Србије донео важну одлуку на свом Извршном одбору

Недељко Иљукић

17. 12. 2024. у 13:43

У ОЛИМПИЈСКОЈ кући је одржана седница Извршног одбора Олимпијског комитета Србије. Чланови ИО СУ овом приликом заказали Дан ОКС и Избор најуспешнијих спортиста, тимова и тренера у 2024. години за 27. децембар, од 20.00 часова, у Дому Народне скупштине Републике Србије.

УСКОРО ПРИЗНАЊА НАЈБОЉИМА: Олимпијски комитет Србије донео важну одлуку на свом Извршном одбору

Олимпијски комитет Србије

Чланови Извршног одбора Олимпијског комитета Србије на данашњој седници заказали су обележавање 31. по реду Дана ОКС у оквиру којег ће бити одржан Избор за најуспешније спортисте, тимове и тренера у 2024. години. Најпрестижнији избор за најуспешније спортисте наше земље ће се традиционално одржати у Дому Народне скупштине, у петак 27. децембра од 20.00 часова, уз директан пренос на другом и сателитском каналу Радио телевизије Србије и YоуТубе каналу Олимпијског комитета Србије.

На овој седници, председник Кошаркашког савеза Србије др Небојша Човић кооптиран је у Извршни одбор Олимпијског комитета Србије, што је уследило након формалног констатовања престанка функције досадашњег члана ИО ОКС Предрага Даниловића на претходној седници.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

Чланови ИО ОКС усвојили су измене и допуне у чланству органа и радних тела ОКС. Управни одбор Кошаркашког савеза Србије разрешио је Драгана Тарлаћа дужности члана Програмске комисије ОКС, те именовао Ненада Крстића, потпредседника за мушку кошарку КСС, за новог члана ове комисије у име КСС. Извршни одбор Стонотениског савеза Србије именовао је Лазара Куртеша, члана Стручне комисије СТСС и дугогодишњег селектора мушке сениорске репрезентације за новог члана Програмске комисије ОКС, чиме је досадашњем члану Милошу Ђукићу престао мандат.

Овом приликом, ажурирана је листа категорисаних спортиста у оквиру Развојног програма ОКС, обзиром да је боксерка Николина Џида остварила критеријумски резултат за боравак у овом програму (3. место на СП за јуниоре 2024).

УПЛАТИ ДЕПОЗИТ НА БИЛО КОЈИ НАЧИН - ОСВОЈИ БОНУС!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРПСКА ПОСЛА! Ево како је Никола Јокић реаговао када је сазнао да није МВП НБА лиге

СРПСКА ПОСЛА! Ево како је Никола Јокић реаговао када је сазнао да није МВП НБА лиге

Никола Јокић, кошаркаш који је по многима заслужио МВП награду за најкориснијег играча МВП лиге, покраден је и ове године. Признање је додељено Шаију Гилџис Александеру, а сада испливавају нове информације о томе како је ту вест прихватио Србин.

25. 05. 2025. у 13:00

Коментари (0)

НАЦИЗАМ У СПЛИТСКОЈ ГИМНАЗИЈИ: Професорка поручила ученицима - Не волим Србе