СКАНДАЛ У ХРВАТСКОЈ! Цео свет бруји о нерегуларном голу Француза за пласман у полуфинале Светског првенства (ВИДЕО)
СКОРО да не прође дан на Светском првенству у рукомету да се не деси неки скандал.
Фото: АП
Писали смо вам о срамној крађи Хрвата који су уз помоћ судија изборили четвртфинале након победе над Словенијом, а и тамо у мечу са Мађарском ни саме комшије не знају како су прошле у борбу за медаљу. Марин Шипић је у последњој секунди поставио коначних 31:30, а несрећни Мађари су у једном тренутку имали четири разлике плуса у последњих шест минута (26:30).
Ипак нестварни преокрет Хрвата је остао у сенци другог четвртфинала у Загребу где су апсолутни фаворит Французи незаслужено прошли даље - 34:33 против Египта.
У последњој секунди меча у Загребу била је права драма. Французи су после примљеног гола кренули у напад, а Лука Карабатић је шутирао са центра. Постао је херој након овога потеза, јер је свом тиму донео победу и пласман у полуфинале. Уследило је велико славље Француске. С друге стране, бунили су се играчи и клупа Египта после поготка Карабатића, али узалуд.
Наиме, они су сматрали да је одлучујући гол био нерегуларан. Како кажу, пре него што је Карабатић избацио лопту и пре него што је дат знак да се крене у напад, један француски играч је већ загазио на противничку половину. Египћани су то објашњавали судијском пару Начевски - Николов. Македонци су проверавали гол на видо анализи, али је у фокусу било време.
Фото: Принтскрин
Међутим дан после меча рукометни свет ван Француске је дигао буну, јер је дефинитивно Египат брутално оштећен.
Бонус видео: Ово су деца скандирала Бугарима на мечу Србија - Бугарска у Лесковцу
Препоручујемо
ПРОГНОЗА ЗА ДАНАС - КИША ГОЛОВА НА МЕТРОПОЛИТАНУ: Атлетико спрема освету за прошлогодишњи пораз у двомечу
МАДРИДСКИ Атлетико ће дочекати Барселону у првој утакмици полуфинала Купа краља. Два шпанска тешкаша се поново састају у овој фази такмичења, а играчи Дијега Симеонеа желе освету након прошлогодишње елиминације од каталонских гиганта.
12. 02. 2026. у 06:45
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ЈК ПРИЗНАЛА: "Са њим сам изгубила невиност - први пут са Немањом био је грозан, ужасан"
"ИМАЛА сам 18 година. Било је грозно искуство. Помислила сам: "Како некоме ово може да се догоди?" Било је ужасно."
10. 02. 2026. у 07:32
Коментари (0)