МИЛИЦА РАДАКОВИЋ КАДЕТСКА ЏУДО ПРВАКИЊА СРБИЈЕ: Рођена да буде шампион

Богољуб Грујић

09. 02. 2025. у 09:23

РОЂЕНА да буде шампион, Милица Радаковић, џудискиња Баната из Житишта, први пут се такмичила  у кадетској конкуренцији, освојила трон и постала џудо примадона Србије.

МИЛИЦА РАДАКОВИЋ КАДЕТСКА ЏУДО ПРВАКИЊА СРБИЈЕ: Рођена да буде шампион

Džudo klub Banat Žitište

На Првенству Србије за кадете у Београду, Милица се окитила златом, након четири остварене победе и квалификовала за Европски куп који ће се одржати у Поречу. 

- Одлично тренира, самопоуздање је на врхунском нивоу и то доноси резултат - каже тренер Баната из Житишта, Никола Саватовић, убеђен да ће Милица постати велика џудоншампионка Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
УКРАЈИНА БЕСНИ: Санкције Русији се укидају великом брзином, ово су најновије које више нису на снази

УКРАЈИНА БЕСНИ: Санкције Русији се укидају великом брзином, ово су најновије које више нису на снази

РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" стижу из света спорта у коме Руси спасају међу најбоље на свету, а које само потврђује да се комплетном укидању санкција назире крај.

12. 04. 2025. у 12:20

Коментари (0)

ИМАО САМ ПРОБЛЕМЕ - ЗАТО ЈЕ ТИТУЛА ДРАЖА: Алкараз отворио душу после освојања Монте Карла