УПИСАНА НОВА ПОБЕДА: Чофенинг освојио и Лејк Плесид
Аустријанац Данијел Чофениг још једном је остварио победу, овог пута на такмичењу у ски скоковима у Лејк Плесиду.

Foto: Profimedia
Аустријски скакач победио је осми пут у сезони и остварио 15. подијум у САД.
Чофениг је освојио 275,1 поен, а иза њега био је његов сународник Јан Херл, освојио је шест бодова мање. Подијум је попунио словеначки скакач, Анже Ланишек који је одлично скакао у другој серији и домогао се трећег места.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
Чофенигје сјајном другом серијом свргнуо Херла са прве позиције и оправдао улогу фаворита која му се наметнула пре такмичења.
Скакачи се сада селе у Јапан где их очекује наредно такмичење, а повратак ће имати легендарни јапански скакач, Норијаки Касаи, иначе 52-годишњи скакач.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

ДА САМ ТО УРАДИО, НЕ БИ ДОШЛО ДО РАТА У ЈУГОСЛАВИЈИ! "И дан данас жалим за тим"
09. 02. 2025. у 16:54

БОКС ЗАВИЈЕН У ЦРНО: Боксерски шампион преминуо након меча (УЗНЕМИРУЈУЋИ СНИМАК)
09. 02. 2025. у 13:23

ЈОКИЋ ЈЕ "ПРОВАЛИО" ОКЛАХОМУ! Српски ас зна како да нападне одбрану Тандера и избори седму утакмицу
ДЕНВЕР се налази пред испадањем и потребно му је да Јокић доминира на вечерашњем сусрету како би изборио мајсторицу са Оклахомом у полуфиналу Западне конференције (2.30).
15. 05. 2025. у 11:38

"ТАЈ ЧОВЕК МИ ЈЕ УНИШТИО ДЕО ЖИВОТА!" Горан Иванишевић се појавио у Београду
Некада врхунски тенисер а сада тренер, Горан Иванишевић, дошао је у Београд.
15. 05. 2025. у 19:00

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)