ЧУТУРА ИЗАБРАО ТИМ ЗА ШПАНИЈУ: Селектор рукометаша позвао рукометаше за двомеч са "црвеном фуријом" у квалификацијама за Европско првенство
ШПАНИЈУ поштују, али верују у подвиг. Далибор Чутура, вд селектора Србије, саопштио је списак рукометаша који ће конкурисати за дуеле са "црвеном фуријом", 13. у Краљеву и 16. марта у Сиудад Реалу у квалифиционој групи 4 за одлазак на ЕП 2026. у Данској, Шведској и Норвешкој.

ЕПА
- У недељу се коначно окупљамо за можда и најважнију утакмицу у овим квалификацијама, а најбитније је да долазимо изузетно мотивисани, што ме изузетно радује јер је то сигурно битан предуслов за добар резултат. Момци су сви здрави и не сумњам да ће, уз квалитет који поседују, у ових неколико дана које имамо на располагању за припрему, спремни дочекати четвртак и у спектакуларном амбијенту покушати да остваре позитиван резултат - истиче за сајт РСС Далибор Чутура.
На списаку су: Дејан Милосављев, Владимир Цупара, Андреј Трнавац (голмани), Немања и Вања Илић (лева крила), Дарко Ђукић, Матеја Додић (десна крила), Мијајло Марсенић, Драган Пешмалбек, Миљан Пушица (пивоти), Милош Кос, Симо Шијан, Стефан Додић, Милан Јовановић, Лазар Кукић, Јовица Николић, Урош Митровић и Урош Којадиновић (бекови).
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
- Без обзира на то што Шпанија није имала запажену улогу на претходном првенству, и даље је то селекција која заслужује велико поштовање. Ипак, ми видимо своју шансу, с обзиром на то да играмо пред нашом публиком, која ће нам сигурно бити од великог значаја."
ТАБЕЛА: Шпанија 4, Србија 2, Италија 2, Летонија 0 бодова.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ

МЕСИ И СУАРЕЗ СЕ НЕ ПЛАШЕ "ЗМАЈЕВА": Легендарни дуо би могао режирати велико изненађење на Светском првенству
ЈЕДАН од занимљивијих мечева данашњег програма ФИФА Светског клупско првенства биће дуел Интер Мајамија и Порта који се састају на "Хард рок стадиону" од 21.00.
19. 06. 2025. у 08:35

"УС**** СМО СЕ!" Михаил Дегтјаров шокирао целу Русију - и то усред највећег догађаја који Русија организује
Русија је, откако је почео рат у Украјини, на мети бројних санкција, па и спортских, услед чега руске репрезентације не могу да играју међународне такмичарске утакмице. Србија је једна од ретких која је изашла у сусрет Русима, а то је био изврстан повод да у Београд дође и руски министар спорта, Михаил Дегтјаров. Сада, када се вратио у Руску Федерацију, најпре је одржао састанак са руским председником, Владимиром Путином, а онда шокирао јавност Русије.
19. 06. 2025. у 20:01

ЦЕЦИНА КУМА ЗВЕРСКИ УБИЈЕНА У САЧЕКУШИ: Изрешетали је из хеклера са пригушивачем - млади живот угашен у цик зоре
СВЕТЛАНА Цеца Ражнатовић и Жељко Ражнатовић Аркан упознали су се 11. октобра 1993. године на прослави дана Српске добровољачке гарде у Ердуту, а већ 19. фебруара 1995. године изговорили су судбоносно "Да" пред пријатељима и породицом.
20. 06. 2025. у 15:23
Коментари (0)