СВЕ ЈЕ СПРЕМНО: Отворено светско првенство за боксерске у Нишу
СВЕТСКО првенство за боксерке званично је отворено 8. марта у нишкој хали Чаир.
ФОТО: БСС
Пред неколико хиљада Нишлија продефиловали су учесници такмичења, а окупљенима су се обратили Зоран Гајиц, министар спорта, председник БСС Ненад Боровчанин и председник светске боксерске асоцијације Умар Кремљев.
Светско првенство за боксерке одржава се у Нишу од 8. до 16. марта.
Након свечаног отварања присутне је песмом поздравила италијанска певачица Бернардета Карета, као и Ивана Боом Николић и Пеђа Јовановић.
На Светском првенству учествује рекордни број земаља, чак 66 нација, а боксерке ће се такмичити у 12 тежинских категорија. Овај догађај организују Град Ниш и Боксерски савез Србије.
БОНУС ВИДЕО: Спортски скандал који је ушао у историју
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРАЈ ЗА "СРПСКОГ ЗЕТА"? Курасау је против "слонова" потребно чудо!
СИМПАТИЧНА репрезентација Курасаа има немогућ задатак у последњем колу, а то је да мора победити веома добру Обалу Слоноваче како би имала шансе да се бори за пролаз даље. Меч се игра на "Линколн фајненшл филду" у Филаделфији и почиње од 22.00.
25. 06. 2026. у 10:00
УЗДИСАЛА ЦЕЛА ПЛАНЕТА! Најпознатија хрватска навијачица полугола стигла на Светско првенство! (ФОТО)
Измамила је уздахе свих обожаваоца и припадника мушког пола, навијачица "коцкастих" Ивана Кнол.
24. 06. 2026. у 07:32
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)