АТЛЕТСКИ СВЕТ У НЕВЕРИЦИ! Ангелина Топић открила са каквим проблемом је освојила сребро на Европском првенству
Српска атлетичарка Ангелина Топић рекла је да је презадовољна након освојене сребрне медаље у скоку увис на Европском дворанском првенству, додавши да није очекивала такав резултат.

FOTO: Tanjug/AP
Српкиња и даље има проблема са повредом, коју је доживела на Олимпијским играма. И такав резултат очекивати на Европском првенству од девојке која има тек 19 година је тако рећи права сензација
- Искрено, пресрећна сам и презадовољна. Нисам могла ни да замислим да ћу моћи да скачем на овом нивоу, упркос повреди коју сам имала и која се на неки начин још увек лечи. Борила сам се до самог краја и пресрећна сам што сам успела да освојим сребро. Хвала свима на подршци, ово је само почетак!", рекла је Топић, пренео је Српски атлетски савез.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!
Топић је до сребра у холандском Апелдорну дошла након што је из другог покушаја прескочила 1,95 метара, да би затим сва три пута рушила на висини 1,99 метара. Она је тако Србији донела једину медаљу на овогодишњем континенталном дворанском такмичењу.
Ово је за 19-годишњу српску такмичарку прва медаља на европским дворанским првенствима, пошто је 2023. године у Истанбулу била на четвртом месту.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!
Златну медаљу освојила је Украјинка Јарослава Махучих. Актуелна олимпијска првакиња је славила са прескочених 1,99 метара, док је бронза припала шведској атлетичарки Енгли Нилсон (1,92).
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо

СРПСКО ЧУДО! Ангелина Топић освојила сребро на Европском првенству у атлетици!
09. 03. 2025. у 18:12 >> 18:22

"ДЕЛФИНИ" ПЛИВАЈУ КА ЗЛАТУ: Србија руши највећег ривала и иде у финале Светског првенства
РЕПРЕЗЕНТАТИВЦИ Србије пласирали су се у полуфинале Светског првенства, а данас их очекује тежак задатак.
22. 07. 2025. у 08:40

РУСИ СЛАВЕ: Русија добила сјајну вест из Београда
Русија је, откако је почео рат у Украјини, или "специјална војна операција" како то зове Руска Федерација, у спортском смислу била склоњена са међународне сцене, осим неколико изузетака. Али најновије вести су потпуно другачије.
22. 07. 2025. у 12:27

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)