СРБИЈА БЛИСТА НА СВЕТСКОМ ПРВЕНСТВУ! И боксерка Наталија Шадрина обезбедила медаљу за нашу земљу!
Боксерка Наталија Шадрина обезбедила је медаљу за Србију на Светском првенству у Нишу, пошто се данас пласирала у полуфинале у категорији од 57 до 60 килограма.

ФОТО: БСС/Душан Миленковић
Шадрина је данас у четвртфиналу једногласном одлуком судија (5:0) победила боксерку из Сијера Леонеа Жозефине Бетист.
Српска репрезентативка ће се у полуфиналу састати са победницом дуела између Казахстанке Викторије Графејеве и Ситоре Турдибекова из Узбекистана.
НАЈВЕЋИ БОНУС ЗА ОНЛИНЕ КЛАЂЕЊЕ - САСТАВИ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО
Ово је друго обезбеђено одличје за Србију на првенству света у Нишу.
НАЈВЕЋИ БОНУС ЗА ОНЛИНЕ КЛАЂЕЊЕ - САСТАВИ ТИКЕТ БЕСПЛАТНО
Прву медаљу за Србију обезбедила је Сара Ћирковић, која се раније данас пласирала у полуфинале Светског првенства у категорији од 52 до 54 килограма.Ћирковићева ће се у полуфиналу састати са Мароканком Видад Бертал.
Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду
Препоручујемо

ТРАГЕДИЈА ЗА ТРАГЕДИЈОМ! Живот Радише Илића обележиле су две велике несреће
13. 03. 2025. у 12:21

ОДЛЕПИО ЗА СРБИНОМ! Рубен Аморим "преломио": Доведите ми га у Манчестер јунајтед
13. 03. 2025. у 08:35

И ПОРЕД ВЕЛИКЕ ПРЕДНОСТИ АРСЕНАЛ СТРЕПИ: Брзи гол на "Бернабеу" би могао бити каталиста незаборавне вечери у храму фудбала
"ТОБЏИЈЕ" са три гола предности долазе у Мадрид, али репутација Реала је таква да чак ни то није довољно да ико из редова енглеског великана помисли да је овај четвртфинални двомеч решен пред вечераши реванш који је се игра на "Сантијаго Бернабеу" од 21.00.
16. 04. 2025. у 07:40

АМЕРИ УВЕЛИ ДАН РУСА! Чудо невиђено: Вашингтон установио нови празник - наређено да га сви поштују!
Откако су Владимир Путин и Доналд Трамп, председници Русије и Сједињених Америчких Држава, недавно разговарали телефоном, дешавају се досад незамисливе ствари.
16. 04. 2025. у 12:04

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)