"ГРОБАРИ" НА НОГАМА: Партизан продужио уговор са тренером

Александар Илић
Александар Илић

19. 04. 2025. у 09:28

Добре вести сачекале су навијаче Партизана у суботу ујутру.

ГРОБАРИ НА НОГАМА: Партизан продужио уговор са тренером

FOTO: FK Partizan/Miroslav Todorović

Црно-бели рукометни клуб продужио је уговор са тренером Ђорђем Ћирковићем на још годину дана. 

Био је "парни ваљак" конкурентан на више фронтова, играо и четвртфинале Еврокупа, те је то био сигнал управи да сачува тренера. 

Ћирковић је решио да ставио параф на уговор до лета 2026. године и остане са тимом који је ове сезоне обежавао много у Европи, али је АЕК после седмераца на неуталном терену, изборио наставак такмичења.


- Стратег са којим су црно-бели освојили први трофеј после 11 година продужио је уговор пред завршницу текуће сезоне, уз обострану жељу да Партизан из године у годину помера границе и има континуитет освајања трофеја - навео је РК Партизан у саопштењу на друштвеним мрежама.

Ђорђе Ћирковић је у Партизан дошао на лето 2023. године, са циљем да на Бањицу донесе титулу домаћег шампионата.

БОНУС ВИДЕО: СУЗЕ КОЈЕ СУ ОБИШЛЕ СВЕТ: Анђела Бранковић и химна "Боже правде" после светског злата 

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима

ВЛАХОВИЋ ЗА ПРЕКИД ЈУВЕОВЕ ЦРНЕ СЕРИЈЕ: Реал Мадрид је у одличном ритму, а низ победа код куће улива страх у кости свим противницима

Реал Мадрид и Јувентус састају се у великом европском класику који увек носи посебну тежину, без обзира на форму или тренутни положај у групи.

22. 10. 2025. у 08:34

Коментари (0)

ЂОКОВИЋ ДОНЕО ШОК ОДЛУКУ: Ово је мало ко очекивао пред крај сезоне