КРАЉЕВЧАНИ У ПРЕДНОСТИ: Прва утакмица полуфинала плеј-офа Супер Б лиге
У првој утакмици полуфинала плеј-офа Супер Б лиге, група „Исток-Запад“ рукометаши краљевачког Металца су пред својим навијачима савладали Лозницу са 34:32 (30:30, 15:15) и тако стекли предност у серији.

ЗК СБРЛ (архива)
После велике борбе у новој хали спортова крај Ибра, Краљевчани су до тријумфа стигли бољим извођењем седмераца. Уз голмане Дарка Димитријевића и Дејна Поповића у реддовима домаћина истакли су се Немања Марјановић са 7, Златко Ракић са 6 и Владимир Антић и Филип Костић са по 5 голова, док су код гостију најефикаснији били Милош Топаловић са 8 и Димитрије Столић и Никола Јовановић са по пет погодака.
Реванш у Лозници заказан је за недељу, 27. април, а у случају изједначеног скора „мајсторица“ ће бити одиграна у Краљеву.
*АДМИРАЛ БЕТ ВАМ ПОКЛАЊА*
--> БОНУС КАКАВ СТЕ ЖЕЛЕЛИ <--

ОДЛАЖЕ СЕ БАРСЕЛОНИНО СЛАВЉЕ: Очекујемо победу домаћина уз минимално три гола на мечу
ИАКО је титула практично изгубљена, Реал Мадрид ће против Мајорке тражити победу којом би бар за 24 сата одложио промоцију Барселоне у новог првака Шпаније.
14. 05. 2025. у 08:19 >> 18:31

ХРВАТИ ЗГРОЗИЛИ ЕВРОПУ: Ево шта су урадили страним туристима у Загребу (ВИДЕО)
Најновије вести из Хрватске су, по ту земљу, врло непријатне.
14. 05. 2025. у 20:00

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)