ПАРИСКИ КЛУБ ДОНЕО ОДЛУКУ: Повлачи се дрес Николе Карабатића
Великом Николи Карабатићу поклонио се чувени „Берси“. Дрес са бројем 44 винут је у висине париске дворане, а салвама аплауза испратили су га великани рукомета. Са статусом легенде француског рукомета, пленио је теренима широм Европе, а „последњи плес“ у клупском дресу имао је у сезони 2023/2024.
Foto: Profimedia
Донета је одлука! После завршетка утакмице француског првенства између Пари Сен Жермена и Лиможа, у дворани Пјер де Кубертен одржана је мала церемонија. Наиме, француски клуб је одлучио да заувек повуче дрес легендарног Николе Карабатића, који је прошлог лета завршио играчку каријеру.
Дрес са бројем 44, са којим је играо троструки олимпијски шампион, више нико неће носити у тиму Светаца и он ће симболично„висити“ на врху дворане.
Ту су већ дресови других легенди попут Патриса Анонеа, који је сада помоћник Раула Гонзалеза, затим Лука Абала, Микела Хансена...
Никола Карабатић је провео девет сезона у ПСЖ-у и освојио исти број шампионских титула у Француској, али није успео да се домогне титуле првака Лиге шампиона.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
Препоручујемо
СПЕКТАКЛ У МАДРИДУ: Чоло Симеоне покушава да заустави Барселону и тако помогне Реалу у походу на титулу
У једном од највећих дербија шпанског фудбала, Атлетико Мадрид ће ове вечери на стадиону "Метрополитано“ угостити Барселону, лидера Ла лиге, у мечу који би могао да има велики утицај на расплет занимљиве шампионске трке (21.00).
04. 04. 2026. у 07:20
ЦЕЛА БОСНА У ШОКУ! Ево шта је урадио Јусуф Нуркић кад је чуо да је са супругом погинуо српски свештеник Ненад Митрић, а троје деце повређено
Српска православна црква остала је затечена када су се појавиле вести да је њен свештеник Ненад Митрић, са супругом Недељком, погинуо у тешкој саобраћајној несрећи, а да је том прилиом повређено њихово троје врло младе деце. Та вест је стигла и до НБА лиге, до тамошњег аса Босне и Херцеговине, Јусуфа Нуркића.
04. 04. 2026. у 18:06
ДОБИО ОДГОВОР: Шеф дипломатије БиХ бесан због Карлеуше
ПЕВАЧИЦУ Јелену Карлеушу узео је "на зуб" министар спољних послова Босне и Херцеговине, Елмедин Конаковић због медијског експонирања у држави.
04. 04. 2026. у 20:26
Коментари (0)