"ХОДАО САМ ПО ЖИЦИ": Петоструки олимпијски шампион проговорио о зависности од наркотика

Јелена Симаиновић

13. 05. 2025. у 18:20

Бивши победник Тур де Франса и петоструки олимпијски шампион у бициклизму Британац Бредлли Вигинс признао је у интервјуу за Обсервер да је годинама после завршетка каријере био зависник о кокаину.

ХОДАО САМ ПО ЖИЦИ: Петоструки олимпијски шампион проговорио о зависности од наркотика

Foto: Profimedia

- Било је то пуно кокаина. Имао сам стварно велики проблем. Био сам функционални зависник. Људи то не би схватили. Већину времена био сам надрогиран. Ходао сам по жици. Схватио сам да имам огроман проблем. Морао сам да престанем - рекао је Вигинс.

Вигинс, отац двоје деце, сада је 12 месеци „чист“. Редовно иде на терапије и осећа се пуно боље.

*Без депозита до добитка!
Региструј се и узми до 3000 динара бонуса добродошлице за спорт или слот + до 1500 додатних спинова!*

- Било је тренутака када је мој син мислио да ћу ујутро бити мртав - рекао је Вигинс. 

Foto: Profimedia

Открио је како му је Ленс Армстронг помогао у опоравку.

*Без депозита до добитка!
Региструј се и узми до 3000 динара бонуса добродошлице за спорт или слот + до 1500 додатних спинова!*

- Мој син је пуно разговарао с њим - рекао је Вигинс о Армстронгу, који је 2013. признао дугогодишње допинговање и добио доживотну забрану тркања.

Вигинс је постао први Британац који је освојио престижну трку Тур де Франс 2012. године, а између 2004. и 2016. године истакао се на Олимпијским играма освојивши пет златних, сребро и двоје бронце.

После завршетка каријере 2016. године, упао је у личне проблеме, дугове и зависност о дрогама.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну Боже правде! (ВИДЕО)

ЦРНА ГОРА И БОСНА У НЕВЕРИЦИ: Њихови репрезентативци Иванић и Крунић певали српску химну "Боже правде"! (ВИДЕО)

Црвена звезда и Зенит из Санкт Петербурга састали су се у Русији како би одиграли у пријатељску утакмицу, а један детаљ са овог сусрета привукао је пажњу и пре првог судијског звиждука.

29. 06. 2025. у 18:52

Коментари (0)

КО ЈЕ МАРКАНТНИ ТЕРАПЕУТ КОЈИ ЈЕ ЗАВЕО ЏЕНИФЕР АНИСТОН? Бави се хипнозом и пише књиге, његове речи помажу многима