МАКС ФЕРСТАПЕН ПОНОСАН НА СВОЈ ТИМ: Стигао је до 65. победе у каријери
Возач Ред Була Макс Ферстапен рекао је да је поносан на цео тим после победе на Великој награди Емилије Ромање на стази у Имоли у шампионату Формуле 1.

Foto: Profimedia
Ферстапен је на стази у Имоли стигао до 65. победе у каријери, а друге у овој сезони. Он је остварио победу на обележавању 400. јубиларног наступа аустријског тима у шампионату Формули 1.
Ферстапен је стартовао са друге позиције, али је већ у првом кругу престигао возача Мекларена Оскара Пјастрија.
РЕГИСТРУЈ СЕ И ПРЕУЗМИ 5.000 ДИНАРА ЗА ТИКЕТЕ
- Старт није био баш сјајан, али сам успео да обиђем Пјастрија, све је на крају испало добро. Тада сам могао да ослободим темпо, били смо добри са гумама. Невероватно сам поносан на све, болид је био добар, одвезао сам добро целу трку - рекао је Ферстапен.
БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара
УПЛАТИ ДЕПОЗИТ НА БИЛО КОЈИ НАЧИН - ОСВОЈИ БОНУС!
Препоручујемо

ДРАМА У ДЕНВЕРУ! Никола Јокић и Нагетси доживели шок пред почетак мајсторице са Оклахомом
18. 05. 2025. у 15:20 >> 16:34

РУМУНКА БАЦИЛА "ГРОБАРЕ" У ТРАНС! Усред Загреба слуша Партизанове песме
18. 05. 2025. у 12:47

ТРЕБАЛО БИ ДА БУДЕ ГОЛОВА: Брајтон и Ливерпул играју без притиска на "Амексу"
ЈЕДИНУ утакмицу данашњег програма Премијер лиге одиграће Брајтон и Ливерпул који се састају на "Амексу" од 21.00.
19. 05. 2025. у 08:30

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Француска урадила
РАТ у Украјини, односно "специјална војна операција" како то Русија назива, поново је за једну од споредних ствари изнедрио и спортски потез. Најновије вести на тему "спортске санкције Русима" нису тако "бајне и сјајне" по Руску Федерацију као недавне, када је почело укидање апсолутне забране за учешће руских екипа, а и појединаца. Напротив.
19. 05. 2025. у 09:25

ЉУДИ, ШТА СЕ ОВО ДЕСИЛО? Ердоган ухватио Макронов средњи прст и - не пушта! Снимак руковања постао хит на друштвеним мрежама (ВИДЕО)
"ДИПЛОМАТСКИ" стисак.
19. 05. 2025. у 16:40 >> 16:48
Коментари (0)