"ОПАСНИ СМО, НЕМАМО ШТА ДА ИЗГУБИМО": Вапенски оптимиста пред меч са Про Реком

Танјуг

23. 05. 2025. у 15:40

У субору од 19 часова Про Реко дочекује шампиона Србије и региона у реваншу финала Еврокупа са предношћу од четири гола из првог меча (16:12).

ОПАСНИ СМО, НЕМАМО ШТА ДА ИЗГУБИМО: Вапенски оптимиста пред меч са Про Реком

Foto: Profimedia

Ватерполиста крагујевачког Радничког Борис Вапенски рекао је пред реванш меч финала Еврокупа да његова екипа нема много тога да изгуби и да ће бити опаснија у Ђенови.

Вапенски је и поред великог минуса умерени оптимиста.

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

- Направили смо кикс код куће и отежали посао. Биће доста тешко да се вратимо, али управо зато што немамо много да изгубимо, мислим да ћемо бити још опаснији. Ако отворимо добро утакмицу и резултат нам крене на руку, можемо да почнемо да градимо предност. Показали смо да можемо да водимо против Про Река и три гола разлике и ако избегнемо пад какав нам се десио у Крагујевцу, ова утакмица може да оде у правом смеру - рекао је Вапенски.

ФОТО: ВК Раднички

Оба клуб у меч улазе после тријумфа у домаћим финалима. Про Реко славио у "мајсторици" у Бреши (9:5), док су Шумадинци у драматичном финалу у среду увече надиграли Нови Београд (13:12).

*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*

- Још увек нисмо свесни освајања титуле. Нисмо је на прави начин ни прославили. Подигли смо трофеј и после четири сата кренули на пут. Тек ћемо то процесуирати кад завршимо финале Еврокупа. Освајање титуле нам много значи, пуни смо самопоуздања и задовољства и верујем да ће нам то бити додатни ветар у леђа. Форма и атмосфера у екипи су на највишем нивоу. Ово је последња утакмица у сезони и питање је у каквом ћемо саставу бити у следећој. Сад би требало да се стиснемо и последњу утакмицу одиграмо из све снаге - рекао је Вапенски.

БОНУС ВИДЕО: ДА ЧУЈЕ ЦЕО СВЕТ: Ово су српски олимпијци певали на броду током отварања Олимпијских игара

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

СПЕКТАКЛ КОЈИ ЋЕ ГЛЕДАТИ ЦЕЛИ СВЕТ: Барселона дочекује акутелног шампиона Европе!

ФУДБАЛСКИ спектакл какав приличи финалу, а не групној фази Лиге шампиона, очекује нас вечерас на "Монжуику" где ће Барселона од 21.00 угостити актуелног првака Европе, екипу Париз Сен Жермена.

01. 10. 2025. у 07:30

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео

Када су минулог викенда Црвена звезда и Раднички 1923 из Крагујевца играли у првенству Србије, много вести везаних за ту утакмицу тицало се навијачког хаоса који је обележио поменути дуел, јер је голман Владимир Стојковић био на мети "делија", као неко ко је својевремено бранио Звездин гол, а потом уз паролу на мајици "Опростите ми ружну прошлост" стигао и у Партизан. Два дана после те утакмице, бивши репрезентативни чувар мреже опет је у жижи јавности.

01. 10. 2025. у 13:11

Коментари (0)

А ПОСЛЕ ХАОСА НА МАРАКАНИ... Ево шта је Владимир Стојковић сада доживео