"РАДОСТ И ПОНОС" Председник Вучић честитао нову медаљу Милици Новаковић

Александар Илић
Александар Илић

22. 06. 2025. у 11:41

Након што је у суботу освојила бронзу у трци К1 на 200 метара, српска олимпијка освојила је треће место и у финалу у дисциплини К1 на 500 метара на Европском првенству у чешким Рачицама.

РАДОСТ И ПОНОС Председник Вучић честитао нову медаљу Милици Новаковић

Фото: Танјуг/Јадранка Илић

Председник Србије, Александар Вучић честитао је Милици Новаковић на успеху.

- Радост и понос! Милица Новаковић изборила је за нашу земљу још једну медаљу на Европском првенству у кајаку! Хвала на енергији, борбености и великој љубави према Србији! Браво, Милице! Нови успеси тек долазе - написао је Вучић на друштвеној мрежи Икс. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПИЗА ЈЕ ЈЕСЕНАС ШОКИРАЛА САН СИРО: Росонери долазе у Тоскану по освету и три бода за останак у трци на скудето

ПИЗА ЈЕ ЈЕСЕНАС ШОКИРАЛА САН СИРО: Росонери долазе у Тоскану по освету и три бода за останак у трци на скудето

МИЛАН гостује Пизи у 25. колу Серије А. Домаћин је други отпозади са малим изгледима за опстанак, док су "росонери" све даље од првог места које држи њихов градски ривал Интер.

13. 02. 2026. у 09:22

Коментари (0)

ЗАХВАЛИО МУ СЕ СЕ НА ПОДРШЦИ: Малинин одушевио свет па ОЛИМПИЈСКУ медаљу поклонио МАЧКИ