ЛАСТЕ СА УЖИЧКОГ ЖЕЛЕЗНИЧКОГ МОСТА: Такмичари из региона учествују у скоковима у воду

Никола Јанковић
Никола Јанковић

15. 08. 2025. у 13:00

На ужичкој Градској плажи, у суботу у 15 часова биће одржани 33. по реду традиционални скокови у воду са старог железничког моста. Најављено је учешће око 20 најбољих скакача из Србије, Босне и Херцеговине и Црне Горе.

ЛАСТЕ СА УЖИЧКОГ ЖЕЛЕЗНИЧКОГ МОСТА: Такмичари из региона учествују у скоковима у воду

Д. Карадаревић

- Позвамо Ужичане да у што већем броју дођу на Градску плажу и испрате скокове по којима је Ужице, уз Мостар, у самом врху. Као и претходних година сви пријављени учесници најпре ће проћи лекарски преглед, јер безбедност је на првом месту. Потрудили смо се да уз помоћ града који је покровитељ манифестације, али и бројних спонзора, обезбедимо вредне награде, па ће тако поред најбољих и сваки скок и сваки учесник бити награђен – рекао је Динко Жувела из ЈП “Велики парк” које организује такмичење у сарадњи са Црвеном крстом Ужице и под покровитељством града.

Увод у такмичење биће надметање јуниора у скоковима са трамболине на Градској плажи, који почињу у 13 часова.

Ужички скокови са старог железничког моста трају од 1993. године.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе

ГОЛЕАДА У НАЈАВИ: Пробуђени Леверкузен тестира првака Европе

У једном од најзанимљивијих мечева трећег кола групне фазе Лиге шампиона, Бајер Леверкузен дочекује актуелног шампиона Европе, Париз Сен Жермен. Меч се игра на "Бај арени" и почиње од 21.00.

21. 10. 2025. у 07:30

ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа

"ПАЦОВИ ПОБЕГЛИ" Како је Павковић говорио после хапшења у Сабљи: "Најстрашнији је затвор у отаџбини! Војска са атентатом на Вука нема ништа"

НЕКАДАШЊИ начелник Генералштаба Војске Југославије генерал Небојша Павковић преминуо је данас у Београду, у 79. години.

20. 10. 2025. у 18:59

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ШТЕДЊЕ ЕНЕРГИЈЕ: Да живимо у складу са природом