МОТО ГП: Марко Бецеки победник спринт трке за Велику награду Индонезије

Возач Априлије Марко Бецеки победио је данас у спринт трци која се вози у оквиру Велике награде Индонезије у Мото ГП шампионату.

МОТО ГП: Марко Бецеки победник спринт трке за Велику награду Индонезије

ФОТО: Танјуг/АП

Бецеки је на стази "Мандалика" дошао до друге победе у 18. спринт трци ове сезоне.

Други је био возач Гресинија Фермин Алдегер, а треће место је заузео Раул Фернандез из Трекхауса.

Нови шампион Мото ГП шампионата Марк Маркез завршио је трку на седмом месту.
Бодове су још освојили Алекс Маркез, Ђоан Мир, Лука Марини, Франко Морбидели и Фабио ди Ђанантонио.

Главна трка за Велику награду Индонезије биће вожена сутра у девет часова.

Марк Маркез има 544 бода у генералном пласману, други је Алекс Маркез са 346, а на трећем месту се налази Франческо Бањаја са 274.

Бонус видео: ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Страхиња Тривковић дипломата знања и спорта

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

ПОРЕКЛО ЕДИНА ЏЕКА: Рођен у Сарајеву, али корени Дијаманта су са друге стране БиХ

У ЈЕДНОМ интервјуу за британске медије описао је тај период као време преживљавања, истичући да рат тера децу да много раније одрасту и суоче се са животним лекцијама за које нису спремна.

19. 06. 2026. у 07:02

Коментари (0)

БОЖИЈА РУКА И ГОЛ ВЕКА 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао божанство (ВИДЕО)