СВЕТ СПОРТА ЗАВИЈЕН У ЦРНО! Бивша фудбалска звезда нађена мртва у 36. години
ТУЖНА вест долази из света спорта!
Фото: Pixabay
Даг Мартин, бивши "ранинг бек" НФЛ тимова Тампа Беј Баканирса и Оукленд Рејдерса, преминуо је у 36. години, потврдила је породица.
Вест је први објавио амерички портал ТМЗ, што је породица касније потврдила, али и даље није познат узрок смрти.
"Са великом тугом вас обавештавамо да је Даг Мартин преминуо у суботу ујутру. Узрок смрти још увек није потврђен. Молимо вас за приватност у овим тешким тренуцима", наводи се у званичном саопштењу породице.
Амерички медији преносе да је Даг умро након привођења у полицијску станицу у Оукленду. Он је наводно ухапшен око пет сати ујутри након што је провалио у кућу у близини зоолошког врта. У једмом моменту је хитна помоћ морала да интервенише, Даг се борио пре него што је умро.
"Болничари су стигли, пружили му медицинску помоћ, превезен је у локалну болницу, али је нажалост умро", пренела је полиција.
Мартин је у НФЛ стигао 2012. године, када је изабран као 31. пик прве рунде драфта. У руки сезони бриљирао је за Тампа Беј је у 16 утакмица истрчао 1.452 јарди и постигао 11 тачдауна. Бројне повреде спремиче су даљи напредак, али се 2015. године вратио и други пут изабран на Про Боул. Нажалост, проблеми са повредама и суспензија због допинга 2016. године бацили су сенку на остатак његове каријере. У Оукленд Рејдерсима је одиграо последњу сезону 2018. године, након чега се повукао из професионалног спорта.
Бонус видео: Шампиони у фокусу: Хаџи Пурићи и 300 медаља шампиона знања
ПАРТИЗАН ЧУВА ПРВО МЕСТО: "Црно-бели" су заузели трон Суперлиге Србије и не планирају да сиђу са њега
ПАРТИЗАН је средином недеље победом над Јавором преузео прво место, а прилику да се учврсти на њему имаће данас од 18.30 када буде угостио Нови Пазар.
09. 11. 2025. у 09:40
СВЕТ ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Ево шта је Северна Кореја управо урадила
Северна Кореја се у жижи светске јавности нађе када нечим изненади своју непосредну околину, али најновије вести везане за ту државу - изненадиле су читаву планету.
09. 11. 2025. у 14:00
Хрват чистио бунар - због оног што је пронашао, моментално ЗВАО ПОЛИЦИЈУ
ПОЛИЦИЈСКА управа Пожешко-славонске жупаније у Хрватској имала је двоструку интервенцију у суботу, након што су грађани у два наврата пронашли већу количину експлозивних средстава.
09. 11. 2025. у 13:28
Коментари (0)