СРЦЕ ДА ПУКНЕ! Огласио се Партизан поводом страшне трагедије код Новог Сада
Млади српски џудисти, који су се враћали са Међународног такмичења у Бакуу, доживели су тешку саобраћајну несрећу на путу од Будимпеште ка Београду.
Фото: Инстаграм
Трагичан догађај збио се у близини Новог Сада, када је комби у којем су путовали, из за сада непознатих разлога, пробио заштитну ограду и слетео с коловоза. Нажалост, у несрећи је живот изгубио један млади кадет, док је седморо његових саиграча, као и тренер који је управљао возилом, задобило тешке повреде.
Поводом трагедије, Југословенско спортско друштво Партизан (ЈСД) огласило се званичним саопштењем, у којем су изразили дубоко жаљење и поручили да је овај губитак ненадокнадив за породицу, пријатеље и сам клуб.
- Дубоко смо потресени трагичном саобраћајном несрећом у којој је страдало дете из нашег џудо клуба. У име Југословенског спортског друштва Партизан, изражавамо најискреније саучешће породици настрадалог и подршку повређенима. Ово је ненадокнадив губитак за њихове породице, за наш клуб и за целу спортску заједницу - наводи се у саопштењу ЈСД Партизан.
Препоручујемо
ЂУРИЦА ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Погодио три тикета, а изгубио 25 хиљада! (ВИДЕО)
"КЛАДИОНИЧАРСКЕ ПРИЧЕ" Милана Ђурице су видео-пројекат компаније Новости намењен свим љубитељима спортског клађења који могу да уживају у занимљивим причама најпознатијег српског типстера и његових гостију.
13. 02. 2026. у 15:00
ТЕНИС ЈЕ ЗАТЕЧЕН: Новак Ђоковић дигао руке!
Најновије вести из тениса тичу се најбољег играча света свих времена.
11. 02. 2026. у 16:13
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)