НИ СРБИ НИСУ МОГЛИ ДА ЗАУСТАВЕ РУМУНИЈУ: Најновије вести са Европског првенства у ватерполу
Ватерполо репрезентација Румуније победила је данас селекцију Грузије резултатом 15:10 (2:2, 4:4, 2:1, 7:3) у мечу другог кола групе Ф Европског првенства у Београду.
Н. Параушић
Најефикаснији у репрезентацији Румуније били су Влад-Лука Георгеску и Тудор-Анреи Фулеа са по пет постигнутих голова.
У селекцији Грузије истакао се Душан Васић са пет погодака, док је Стефан Пјешивац забележио два.
UNIQA осигурање - званично осигурање Европског првенства у ватерполу
UNIQA осигурање поносно носи титулу званичног осигурања Европског првенства (ЕП) у ватерполу за мушкарце, које у Београд доводи најбоље селекције континента. Као осигуравајућа компанија, UNIQA се брине о сигурности учесника такмичења, посетилаца и особа ангажованих у организацији догађаја, као и Београдске арене, у којој се ово престижно такмичење одржава.
Ватерполисти Грчке и Италије играју од 18 часова у другом колу групе Ф, док ће се 20.30 сати састати Хрватска и Турска.
Италија и Грчка имају по девет бодова у групи Ф, Хрватска и Румунија по шест, док су Турска и Грузија без бодова.
У последњем, трећем колу групе Ф, 21. јануара, играће: Грузија-Турска (15.30 часова), Италија-Хрватска (18) и Грчка-Румунија (20.30).
Пласман у полуфинале избориће две најбоље репрезентације у групи.
Табела групе Е: Мађарска 9 бодова, Шпанија 9, Србија 8, Црна Гора 6, Холандија 1 и Француска 0.
Ако вас спорт занима, све оно најважније и најзанимљивије о њему - пратите на спортским страницама портала "Новости".
На сасвим сте добром месту.
Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ШОК! СУДИЈЕ СРАМНО ОЧЕРУПАЛЕ "ОРЛОВЕ"! Србија изгубила од Аустрије, рукомет не памти овакву драму!
19. 01. 2026. у 19:37 >> 19:40
ЕПИЛОГ ВЕЛИКЕ ДРАМЕ? Тотенхем би вечерас на "Стамфорд бриџу" могао да обезбеди опстанак у Премијер лиги
СТРЕСНА сезона"певаца" требала би имати "срећан" крај, а опстанак би могли да обезбеде против једног од највећих ривала, Челсија, који ће их угостити од 21.15 на "Стамфорд бриџу".
19. 05. 2026. у 07:30
"НИЈЕ ТАЧНО!" Дејан Станковић упутио оштар демантиј поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи!
Поводом неистинитих и тенденциозних тврдњи неких медија да је тренер фудбалског клуба Црвена Звезда Дејан Станковић пружио подршку "дојучерашњем селектору ватерполо репрезентације Србије Урошу Стевановићу и репрезентативцима који су одлучили да не играју за национални тим док је Слободан Соро председник Ватерполо савеза Србије", агенција Танјуг обратила се нашем прослављеном фудбалеру и тренеру Дејану Станковићу и директору ВК Раднички Крагујевац Југославу Васовићу.
19. 05. 2026. у 14:50
ФАРМЕР ОСТАВИО 5 КРАВА НА ПУСТОМ ОСТРВУ: 130 година касније научници нису могли да верују шта виде
ПРИЧА о пет крава остављених на изолованом острву Амстердам у Јужном океану прерасла је у једно од најнеобичнијих поглавља модерне биологије.
14. 05. 2026. у 14:24 >> 20:55
Коментари (0)