СРПКИЊЕ ОСВАЈАЈУ МЕДАЉУ ЗА МЕДАЉОМ! Наша репрезентација бриљира на Европском првенству у стрељаштву
Женска сениорска репрезентација Србије у стрељаштву освојила је данас бронзану медаљу у дисциплини "Трио" ваздушна пушка на Европском првенству, које се одржава у Јеревану.
FOTO: Streljački savez Srbije
За репрезентацију Србије су наступиле Александра Хавран, Анђелија Стевановић и Љиљана Цветковић. Хавран, Стевановић и Цветковић су јуче освојиле бронзу у екипном класичном такмичењу у дисциплини ваздушна пушка на ЕП.
Репрезентација Србије је у досадашњем току ЕП освојила три бронзана одличја.
FOTO: Streljački savez Srbije
Репрезентативке Србије су данас у мечу за бронзану медаљу у дисциплини женских "Трио" тимова савладале Мађарску резултатом 17:3. Селекција Норвешке је у дуелу за злато била боља од Немачке резултатом 16:0.
Мушка репрезентација Србије у дисциплини "Трио" ваздушна пушка заузела је пето место на ЕП. За Србију су наступили Алекса Ракоњац, Марко Ивановић и Лазар Ковачевић. Злато је освојила Немачка, сребро је припало тиму Норвешке, док су до бронзаног одличја стигли Швеђани.
Бонус видео: Невиђени детаљи са дочека српских олимпијаца у Београду
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ХРАБРО ЗА НАСТАВАК ЕВРОПСКОГ СНА: Војводина јури гол заостатка на "Групама арени"
Војводина ће ове вечери на "Групама арени" (20.15) покушати да надокнади гол заостатка против Ференцвароша и избори пласман у друго коло квалификација за Лигу Европе. Мађарски шампион из претходних година славио је са 2:1 у Новом Саду, па пред својим навијачима има лепу прилику да заврши започети посао и обезбеди двомеч са холандским Твентеом.
16. 07. 2026. у 07:00
КО КАЖЕ ДА СУ НЕПОБЕДИВИ! Првак Европе шокирао двоструког шампиона света и оставио га без финала Мундијала! (ВИДЕО)
Фудбалска репрезентација Шпаније играће у финалу Светског првенства, пошто је савладала селекцију Француске резултатом 2:0 (1:0).
14. 07. 2026. у 22:59
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (0)